Нарощування вій чоловікам

Нарощування вій – процедура цілком звична для більшості жінок. Але настав час, коли вона почала привертати увагу представників сильної статі. Поговоримо про чоловіче нарощування вій.

Коли чоловіки почали нарощувати вії

Якщо у нас нарощування вій чоловіками – процедура ще досить дивна, то на заході, і в Сполучених штатах – це вже давно звична справа не лише для зірок шоу-бізнесу, а й для пересічних представників чоловічої статі. Багато стильних мачо вже давно зреклися стереотипів, що віджили своє, і зважилися на косметичну корекцію свого образу. І, нарощені вії стали для багатьох першим кроком.

Хто із чоловіків відважується на нарощування

Як не дивно, але ефектний та виразний погляд хотіли б мати не лише жінки, а й чоловіки. Також нарощування вибирають чоловіки, яким потрібна миттєва зміна образу, природно, на краще. Це цілком логічне питання, оскільки поки що малозрозуміло, кому може знадобитися чоловіче нарощування вій, адже далеко не кожному представнику сильної статі потрібен максимально виразний погляд чи можливість щось змінити у своєму образі.

Звичайно ж, насамперед на процедуру вирішуються чоловіки, сфера діяльності яких пов'язана з модельним або шоу-бізнесом. Це цілком зрозуміло, тому що така робота вимагає презентабельної зовнішності й ефектності. Нарощування допомагає їм більш вигідно виглядати на фоні конкурентів.

Але трапляється, що нарощування вій – це єдина можливість привести свою зовнішність до ладу після перенесених хвороб або травм, наслідком яких стало випадання волосся.

Специфіка чоловічого нарощування, плюси та мінуси процедури

Так само як і жіноче нарощування, чоловіча процедура має свої певні переваги. Насамперед до них відноситься те, що:

  • штучні вії зручні при носінні та не викликають почуття дискомфорту;
  • штучні вії можна носити, навіть якщо у вас постійно сльозяться очі;
  • після нарощування можна не обмежувати себе - так само займатися спортом або відвідувати сауни;
  • нарощені вії не змушують вас спати виключно на спині.

Але такий перелік переваг зовсім не говорить про те, що у чоловічого нарощування немає недоліків. До мінусів процедури належать:

  • можливість появи алергії, що виявляється у почервонінні чи подразненні очей;
  • звикання організму до нарощування – це може призвести до порушення росту рідних вій.

Додатковою складністю може стати факт того, що зовсім непросто знайти хорошого майстра, який спеціалізується на чоловічому нарощуванні вій.

А взагалі, не варто триматися за стереотипи, будьте вільні та креативні, та обов'язково надсилайте фото з нарощеними віями у коментарі.