Нарощування нижніх вій

Для створення розкішного та виразного погляду використовується нарощування вій. Але, чи варто обмежуватися нарощуванням вій на верхніх віях, чи нижній ряд також потрібно ущільнювати?

resnicy, nizhnie resnicy, narashhivanie nizhnih resnicy, resnicy nizhnego rjada, «Втрати»

Багато жінок відзначають, що після нарощування вій верхнього ряду нижній ряд стає зовсім непомітним, ніби губиться на тлі пишного та густого верхнього. Особливо це помітно у разі, якщо вії самі собою від природи світлі. Таким чином, макіяж очей залишається як би незакінченим. У більшості випадків дівчата справляються із цим за допомогою туші для вій. resnicy, nizhnie resnicy, narashhivanie nizhnih resnicy, resnicy nizhnego rjada,

Але, і в цьому є свої недоліки, якщо туш не водостійка, то до кінця дня вона може розмазуватись або обсипатися, утворюючи не зовсім гарні «очі панди». Це незручно – потрібно постійно стежити за макіяжем та виправляти його. Багато жінок для досягнення гармонії приймають одне з креативніших рішень щодо нижніх вій:

resnicy, nizhnie resnicy, narashhivanie nizhnih resnicy, resnicy nizhnego rjada, Нарощування нижнього ряду вій вибирають і для корекції недоліків, що існують від природи. Досвідчені лешмейкери можуть не тільки скоригувати форму вій , але й досягти таких візуальних ефектів як:

  • збільшення очей;
  • зменшення відстані між очима;
  • моделювання «відкритого» погляду.

Усього цього стилісти можуть досягти завдяки використанню комбінацій схеми нарощування, довжини та кольору штучних вій.

Особливості «нижнього нарощування»

Від звичного нарощування верхніх вій процедура з нижніми відрізняється лише кількома нюансами. Оскільки її виконують на відкритих очах, неправильна техніка виконання або недостатній кваліфікаційний рівень лешмейкера може призвести до травми. Крім цього, як наслідок подразнення може з'явитися почервоніння. У поодиноких випадках можлива поява набряків.

resnicy, nizhnie resnicy, narashhivanie nizhnih resnicy, resnicy nizhnego rjada, У деяких випадках для зниження почуття дискомфорту майстри можуть запропонувати зафіксувати верхню повіку та працювати на закритих очах. Важливо довіряти цей трудомісткий процес тільки досвідченому майстру. Новачок просто не впорається з таким тонким ювелірним завданням.

Для нарощування нижнього ряду вій довжина штучних волосків підбирається на 2 мм більше від натуральних. Занадто товстих і довгих вій слід уникати. На одну повіку використовується приблизно 30 війок, більше використовувати не варто, тому що це може позбавити образ натуральності. Акуратно слід підбирати клей. Оскільки процедура виконується у безпосередній близькості від рогівки ока, він повинен мати мінімальний рівень випаровування. Ну і, як би це не сумно звучало, термін носіння нарощених вій нижнього ряду на порядок менше ніж термін носіння верхніх вій. resnicy, nizhnie resnicy, narashhivanie nizhnih resnicy, resnicy nizhnego rjada,

Як і при верхньому нарощуванні, для нижнього є протипокази:

Не варто виконувати процедуру нарощування нижніх вій при опущенні зовнішніх куточків очей або синдромі «тяжкої повіки». Також не варто обтяжувати темні та густі від природи вії.

Часто нарощування нижнього ряду вій виконують для креативних знімків на фотосесію або для виступів, модних показів. У цьому випадку вони можуть бути доповнені стразами, пір'ям та іншим декором.

Так що, перед тим як нарощувати нижні вії добре задумайтеся - чи дійсно Вам це потрібно. І якщо все ж таки зважитеся на процедуру, вибирайте майстра з достатнім рівнем досвіду. Успіхів вам!