Нарощування нігтя та протезування – у чому різниця?
Гелеве або акрилове нарощування – цілком звичайна процедура для більшості жінок. Процедура протезування – дещо відрізняється. У нашій статті ми розглянемо відмінності між цими популярними методиками.
По-перше, покриття, призначені для нарощування набагато жорсткіші, ніж покриття, яке використовують медики. Нарощені нігті при неправильному носінні можуть травмувати нігті. У протезуванні використовується спеціальний гель із вмістом пластифікаторів. Саме їм гель завдячує своїй гнучкості та міцності.
У деяких випадках медики можуть рекомендувати спеціальні протигрибкові покриття. Наприклад, гель від німецького бренду Gehwol. Виробник пропонує відразу три колірні його рішення, і за бажанням ви можете вибрати для себе прозоре, рожеве або опалове покриття.
Але матеріали це не єдине, що відрізняє нарощування та протезування. Різна у процедур і методика виконання. Протезування під силу лише високопрофесійним фахівцям. Що стосується акрилового або гелевого нарощування - то з ним впоратися і майстер манікюру - початківець.
Етапи медичного протезування
Штучний протез встановлюється лише за один сеанс. Єдиною умовою для цього є відсутність грибкових уражень. Етапи протезування такі:
- видалення ушкодженого нігтя;
- шліфування;
- знежирення;
- антисептична обробка;
- нанесення гелю;
- полімеризація гелю в лампі;
- формування вільного краю;
- корекція;
- полірування.
Медики можуть запропонувати вам і альтернативний спосіб – протез готують за попередньо підготовленим зліпком або формують з нетканого дихаючого матеріалу.
Коли можливе протезування
Протезування стає можливим лише у разі закінчення курсу лікування ураженої нігтьової пластини. В іншому випадку можливі негативні реакції організму:
- повне руйнування натурального нігтя;
- абсцес.
Що стосується методики, яка оптимально підійде саме вам, то слід прислухатися до думки фахівця. В іншому ж вибирати вам. Ми ж, своєю чергою, бажаємо вам здоров'я.