Нарощуємо вії вдома
Ви ще не вірите у те, що можна наростити вії самостійно, в домашніх умовах? Не варто. Я розповім, як виконати процедуру та отримати результат анітрохи не гірше ніж після відвідин салону візажу.
Отже, перш ніж перейти до створення краси варто ознайомитися з головними правилами. По-перше, купуйте матеріали в реальних, «наземних» магазинах. Так Ви отримаєте можливість доторкнутися до матеріалів і оцінити їх на дотик. Також у реальному магазині Ви зможете отримати онлайн консультацію майстра з усіх питань, пов'язаних із самостійним нарощуванням.
Не варто забувати й про те, що для нарощування вій вдома (принаймні перші кілька разів) Вам знадобиться допомога помічника. Що стосується безпосередньо самої процедури, то вона виконується у кілька етапів.
- Вибираємо матеріали для нарощування.
- Вивчаємо технологію виконання процедури.
- Догляд за отриманими пишними віями.
Як вибрати штучні вії
Найрезультативнішою нині по праву вважається технологія повійкового нарощування вій. Не приховуватиму, що вона є найскладнішою і самою важкою. Як і випливає з назви, ця техніка передбачає прикріплення до кожної справжньої вії однієї штучної. Для цього використовуються різні по діаметру вії. У всіх них є однакова тенденція – вони звужуються у напрямку від коренів до кінчиків.
Нарощування відбувається за певним алгоритмом. Насамперед потрібно знежирити натуральні вії. Потім до кожної їх додаємо штучну. Виконуючи процедуру вперше, Ви витратите на неї близько 3-х годин, коли наб'єте руку, на все у Вас буде йти півтори години. Клеять вії на спеціальний рідкий клей чи чорну смолу. Інноваційні формули обох засобів дозволяють отримати гарантоване надійне кріплення вій та виключити алергію на компоненти клейового складу. Середнє «життя» нарощених поодинці вій приблизно три тижні.
Крім цього до очевидних переваг нарощених таким чином вій можна віднести:
- Природний зовнішній вигляд нарощених вій, який не дозволяє відрізнити їх від реальних;
- Термін дії вій практично вдвічі більший за термін життя вій, нарощених пучковим способом;
- Вся процедура є абсолютно небезпечною для Ваших очей.
Крім цього багато жінок відзначають надзвичайний комфорт під час носіння вій та значну трансформацію погляду, що стає більш виразним.
Необхідність у помічнику
Для багатьох жінок відразу стає очевидним факт того, що самостійне виконання процедури практично нереальне. Та й витратити на таку процедуру знадобиться щонайменше півдня. Також якщо Ви приклеюватимете вії самостійно, існує досить високий ризик того, що клей потрапить на оболонку ока і викличе печіння. Водночас напруга м'язів очей запросто може викликати в очах печіння.
Для того, щоб уникнути цих неприємних ефектів візьміть на допомогу матір чи сестру, подругу чи сусідку – чоловікам просто не вистачить терпіння на «реалізацію дамських капризів». Процедуру потрібно виконувати при денному освітленні, при потребі додавайте штучне.
Косметику з обличчя потрібно видалити ще з вечора – це необхідно, щоб очі встигли відпочити перед процедурою. Ранкове умивання ніхто не скасовував, єдине, від чого потрібно відмовитися – це нанесення кремів. Також перед приклеюванням вій потрібно ретельно знежирити руки.
Для початку вибирайте невелику кількість штучних вій, це допоможе Вам навчитися виконувати процедуру. Для зміцнення вій можна використовувати рослинні олії та рідкі вітамінні склади. Щоб уникнути алергічної реакції, варто використовувати натуральні вії.
Процедура виконується кривим пінцетом, ним слід взяти вію, вмочити її кінчик в клеї та прикласти її до основи рідної вії. Головне - уникайте попадання клею на шкіру повік - у цьому випадку уникнути алергії практично неможливо. Наклеюючи вії вперше краще вибирати прозорий клей – з ним Ваші помилки будуть менш помітними.
Отже, експериментуйте і спробуйте наклеїти вії без допомоги майстра. Ми ж чекаємо на результати Ваших робіт у коментарях.