Нарощені вії та море

Багатьом жінкам хотілося б поїхати на море з сяючим поглядом очей в обрамленні густих і пишних нарощених вій. Ось тільки чи варто нарощувати вії , плануючи поїздку до морського берега.

наряжені респірації, ренісні на more, resnicy v opusk, narashhivanie na more Чинники ризику при нарощуванні вій перед відпусткою

Однозначно відповісти це питання складно. Тут все залежить від поєднання певних факторів. В принципі, якщо постаратися, то вії можуть тішити вас до закінчення відпустки. І в цьому головне уважно ставитися до всіх протипоказань і в жодному разі не ігнорувати їх:

Солона вода - вона здатна повністю зруйнувати клей і з віями доведеться розпрощатися. Мало того, якщо раптом клей потрапить у вічі, він може викликати найсильніші алергічні реакції та інфікування. наряжені респірації, ренісні на more, resnicy v opusk, narashhivanie na more

Сонячні промені – від них слизову оболонку в деяких випадках не зможуть захистити навіть сонцезахисні окуляри. У разі початку запалення лікування в будь-якому випадку вимагатиме зняття нарощених вій . До речі, саме клей, який використовувався для нарощування і міг стати додатковою причиною запалення.

Усі «за» та «проти»

Жаль, але варто визнати, що аргументів на користь нарощування вій перед відпусткою трохи менше ніж думок у бік того, що робити цього не варто. Отже, переваги:

  • цілодобово чудова зовнішність;
  • не потрібно щодня робити макіяж;
  • не потрібно тягати декоративну косметику.

наряжені респірації, ренісні на more, resnicy v opusk, narashhivanie na more Що стосується того, чому нарощування на морі робити не варто, то це:

  • ризик швидкого відклеювання вій;
  • неможливість плавати, пірнати та займатися дайвінгом;
  • можливість інфікування;

Отже, на терезах з одного боку яскрава зовнішність, а з іншого, ризик виникнення інфекцій, запалень. Все це може завдати непоправної шкоди очам, плоть до порушення зору.

наряжені респірації, ренісні на more, resnicy v opusk, narashhivanie na more А чи є альтернатива

Якщо вам дуже вже хочеться вражати оточуючих спекотним поглядом з-під пишних вій і в той же час ви ніяк не готові відмовити собі в задоволенні купуватися в морі - зверніть увагу на альтернативне рішення. Першу частину відпустки присвятіть фотографіям та спокійному відпочинку, а потім – зніміть нарощені вії і вперед, на хвилі.

Бажаємо вам гарного відпочинку та бережіть свої вії. Ми ж чекаємо на ваші фотографії.