Нарощені вії та море

Багатьом жінкам хотілося б поїхати на море з сяючим поглядом очей в обрамленні густих і пишних нарощених вій. Ось тільки чи варто нарощувати вії, плануючи подорож до морського берега.

наряженні resnicy, resnicy на more, resnicy v otpusk, narashhivanie на more

Ризик при нарощуванні вій перед відпусткою

Однозначно відповісти це питання складно. Тут усе залежить від поєднання певних чинників. У принципі, якщо постаратися, то вії можуть тішити вас до закінчення відпустки. І в цьому головне уважно ставитися до всіх протипоказань і в жодному разі не ігнорувати їх:

Солона вода - вона здатна повністю зруйнувати клей і з віями доведеться розпрощатися. Мало того, якщо раптом клей потрапить у вічі, він може викликати найсильніші алергічні реакції та інфікування. наряженні resnicy, resnicy на more, resnicy v otpusk, narashhivanie на more

Сонячні промені – від них слизову оболонку в деяких випадках не зможуть захистити навіть сонцезахисні окуляри. У разі початку запалення лікування в будь-якому випадку вимагатиме зняття нарощених вій. До речі, саме клей, який використовувався для нарощування і може стати додатковою причиною запалення.

Усі «за» та «проти»

Шкода, але варто визнати, що аргументів на користь нарощування вій перед відпусткою трохи менше, ніж думок у бік того, що робити цього не варто. Отже, переваги:

  • цілодобово чудова зовнішність;
  • не потрібно щодня робити макіяж;
  • не потрібно носити з собою декоративну косметику.

наряженні resnicy, resnicy на more, resnicy v otpusk, narashhivanie на more Що стосується того, чому нарощування на морі робити не варто то це:

  • ризик швидкого відклеювання вій;
  • неможливість плавати, пірнати та займатися дайвінгом;
  • можливість інфікування;

Отже, на терезах з одного боку яскрава зовнішність, а з іншого, ризик виникнення інфекцій, запалень. Все це може завдати непоправної шкоди очам, включно до порушення зору.

наряженні resnicy, resnicy на more, resnicy v otpusk, narashhivanie на more

А чи є альтернатива

Якщо вам дуже хочеться вражати оточуючих пристрасним поглядом з-під пишних вій і водночас ви ніяк не готові відмовити собі в задоволенні купатися в морі - зверніть увагу на альтернативне рішення. Першу частину відпустки присвятіть фотографіям та спокійному відпочинку, а потім – зніміть нарощені вії й вперед, на хвилі.

Бажаємо вам гарного відпочинку та бережіть свої вії. Ми ж чекаємо на ваші фотографії.