Нанонапилення брів

Догляду за бровами жінки стали приділяти дедалі більше часу. Відповідно, бровисти намагаються йти в ногу з часом та постійно пропонують інноваційні рішення корекції брів. До таких новинок сміливо можна віднести процедуру нанонапилення брів. Про неї ми зараз і поговоримо.

nanonapylenie, korrekcija brovej, kraska na brovjah, brovi s nanonapyleniem, krasivye brovi

Механізм виконання процедури

Інноваційне нанонапилення брів – це послуга, яку почали пропонувати в салонах відносно нещодавно. Полягає вона в розпорошенні на брови рідкого пігменту. Для цього використовують спеціальний апарат, за допомогою якого можна регулювати інтенсивність відтінку нанесеного пігменту.

Процедура, виконана цим електронним апаратом, відрізняється і від звичного мікроблейдингу, і від татуажу. Нанонапилення виконується по верхньому шару підшкірної клітковини, не травмуючи занадто шкірний покрив.

https://pilochka.ua/tatuazh-ili-laminirovanie/

І татуаж, і мікроблейдинг припускають глибоке проникнення фарби, шкірний покрив при цьому травмується досить сильно. Відповідно, після цього доводиться переживати досить тривалий період загоєння ранової поверхні.

Після нанонапилення на бровах не утворюються неприємні погляду скоринки та практично непомітна набряклість. До того ж напилення за допомогою спеціального апарату виглядає дуже природно і з боку складно навіть припустити, що брови коригували в салоні.

https://pilochka.ua/tatuazh-ili-laminirovanie/

Відтінковий ефект заповнює весь простір брови. А, що найголовніше - коли колір починає вимиватися, він залишається природним і не переходить у всі відтінки веселки, не стає червоним або синім, як після татуажу.

Таким чином, використовуючи нанонапилення, майстер отримує виражений контур брови та формує природний вигин, що підходить формою до овалу Вашого обличчя. При цьому після процедури повністю відпадає потреба у щоденному фарбуванні брів, а це своєю чергою допомагає суттєво заощадити час.

https://pilochka.ua/tatuazh-ili-laminirovanie/

Ефективність процедури є суттєвою. Красивими після процедури брови залишатимуться щонайменше пів року. За сприятливих умов нанонапилення радуватиме око щонайменше рік. Багато в чому час, протягом якого зберігатиметься видима краса, залежить від того, скільки шарів фарби буде нанесено майстром під час процедури.

Так що, милі жінки, ніколи не пізно пробувати собі щось нове. І, навіть якщо Ви вже звикли до татуажу чи мікроблейдингу, пробуйте на собі нанонапилення, а про свої враження обов'язково розповідайте нам у коментарях.