Накладні брови

Накладними перуками зараз уже нікого не здивуєш. А ось про накладні брови мало хто чув. Однак, вони чудово замінюють татуаж та мікроблейдинг.

наkladні брови, техніка наkladних брови, snjatie наkladних брови, брові pariki

Вам більше не потрібні тіні з олівцем, просто купіть собі нормальну перуку для брів.

Хто і навіщо винайшов перуку для брів

Виникнення перуки для брів безпосередньо пов'язане з необхідністю розв'язати проблему онкохворих людей, які пройшли курс хіміотерапії або тих, хто страждає на алопецію. І справді, таким людям цей винахід надзвичайно допоміг.

На сьогодні за допомогою штучних брів можна запросто виправити такий промах, як некрасиво вищипані брови. Натуральний вигляд штучних вій оцінив навіть Хун Ваннго – візажист, якого дуже любить Селена Гомес. Він досить часто у своїй роботі використовує цю фішку та воліє використовувати ці брови з кількох причин:

 • вони виглядають дуже натурально – це зумовлено тим, що вони виготовляються зі справжнього волосся;
 • термін служби близько 2-х тижнів – за умови не мочити. наkladні брови, техніка наkladних брови, snjatie наkladних брови, брові pariki

Як вибрати та закріпити

Штучні брови можна кріпити на декоративний клей або спеціальний двосторонній скотч. Причому процедура займає дуже мало часу – не більше 20 секунд. Єдине, що треба враховувати – це якість продукту. Найкраще купувати брови на офіційних, перевірених часом сайтах.

Також при покупці намагайтеся підбирати брови на пару відтінків світліше за натуральний колір власних брів. Крім цього, важливо правильно підбирати форму, придивляючись, щоб вона збігалася з «рідною» лінією росту. В іншому випадку накладні брови виглядатимуть дуже неприродно. наkladні брови, техніка наkladних брови, snjatie наkladних брови, брові pariki

Переваги

Накладні брови це чудова альтернатива для тих жінок, які бояться виконувати корекцію через те, що ця процедура досить болюча. За допомогою цього продукту можна абсолютно безболісно і при цьому, практично моментально поміняти або виправити форму власних брів, зробивши їх привабливими. наkladні брови, техніка наkladних брови, snjatie наkladних брови, брові pariki

Деякі прирівнюють використання накладних брів до процедури нарощування. Насправді за специфікою свого виготовлення вони надзвичайно схожі з перукою, це своєрідні смужки із прикріпленими на них волосками, що імітують натуральні брови. Наносять їх за допомогою клейової основи або кріплять прозорим клеєм.

Кому потрібні, а кому протипоказані

Накладні брови необхідні як із суто косметичної точки зору, так і внаслідок медичних показників як результат перенесених чи наявних захворювань. Вони, безсумнівно, стануть у пригоді як чоловікам, так і жінкам, які:

 • пройшли курс хіміотерапії;
 • перенесли захворювання, що призвели до випадання волосся;
 • страждають на алопецію;
 • мають дуже рідкі «рідні» брови;
 • припустилися помилки, вищипуючи брови;
 • невдало зробили татуаж брів.

Але перш ніж приклеювати накладні брови, зверніть увагу, що існують і протипокази. наkladні брови, техніка наkladних брови, snjatie наkladних брови, брові pariki До них відносяться:

 • пошкодження шкіри в ділянці ділянки, де наклеюватимуться накладні брови;
 • подразнення, набряки та пухлини;
 • алергія на клейовий склад.

Не варто змушувати свої брови говорити SOS, але якщо протипоказів немає, сміливо купуйте накладні брови та змінюйте свій імідж. До речі, якщо Вам не сподобається, Ви будь-якої миті можете повернути все назад. Для того, щоб зняти накладні брови достатньо лише зняти перуку.

Ще за темою: https://pilochka.ua/parik-dlya-brovej/