Набряк повік після нарощування

Трапляється, що після нарощування з'являються неприємні наслідки - алергічні реакції або набряклість повік. Поговоримо про те, в чому причина таких неприємностей і як їх уникнути.

Що може викликати набряк повік після нарощування

Набряк повік після нарощування може бути викликаний відразу кількома причинами. Найпоширенішими з них заведено вважати:

  • використання неякісних матеріалів;
  • посилена чутливість очей;
  • звернення до недосвідченого майстра.

Найголовнішим, без сумніву, можна назвати факт звернення до недосвідченого майстра. Річ у тому, що під час процедури всі інструменти знаходяться в безпосередній близькості від рогівки очей. Саме тому кожна неакуратна дія може стати причиною мікротравм та подразнень. Також подразнення може викликати використання неякісного клею для закріплення штучних вій. Особливо часто таке трапляється, якщо майстер використовує дуже велику кількість клею. Саме тоді нижня чи верхня повіка починає напухати.

Коли з'являється набряк повік після нарощування

Якщо за кілька годин після нарощування все нормально – можете бути спокійні. Якщо набряк повік не з'явився протягом цього проміжку часу, його вже не буде. Якщо в організмі розвивається інфекція і процедура пройшла невдало, це стане зрозуміло в перші кілька годин. Першими симптомами появи набряклості можна вважати:

  • почервоніння повік;
  • сильне печіння в області повік;
  • дискомфортні відчуття у очах;
  • виділення гною з очей;
  • сильна сльозогінність.

Якщо з'явилися перші симптоми й повіки все-таки набрякли - слід негайно звертатися до фахівця. Лікар призначить професійне лікування і допоможе вам позбутися припухлості. Як правило, це буде медикаментозне лікування, або рецепти народної медицини. Медикаментозні препарати ми описувати не будемо, а щодо народних методів, то можна прикладати до віків ватяні тампони, змочені в картопляному соку або міцній чайній заварці. Тампони залишають на кілька хвилин, після чого очі промивають чистою теплою водою. Також допомагають при набряках яблучний та огірковий сік.

 Деякі фахівці для зняття набряклості рекомендують підготувати чарівні льодові кубики. Для цього у формочки для льоду заливають відвар кори дуба чи ромашки. Такими кубиками дуже корисно протирати повіки. Головне, стежити, щоб крига не затримувалася надовго на одному місці. Також можна готувати для очей відвари, приготовані з меліси або м'яти.

Звичайно, ми щиро бажаємо вам не зіштовхуватися з подібною проблемою. Але, якщо неприємність все ж таки трапилася – прислухайтеся до наших рекомендацій і пишіть у коментарях, чи вони допомогли вам.