Морська сіль для манікюру

Зовнішній вигляд рук є важливим для кожної дівчини. Ефективно доглядати шкіру рук можна, використовуючи морську сіль. Ванночки з її додаванням справляють ефект, що нічим не відрізняється від процедур, що виконуються в престижних СПА салонах.

morskaja sol', vannochka s morskoj sol'ju, morskaja sol' dlja nogtej, ukreplenie nogtej, vannochki dlja ukreplenija nogtej При цьому ванни з морської солі без проблем можна зробити в домашніх умовах, головне - підібрати продукт, що оптимально підходить для цього. Отже, в яких випадках стане в пригоді такий варіант догляду за руками:

 • якщо нігтьові пластини тонкі та ослаблені – сольова ванна оздоровить і зміцнить нігті;
 • нігті, що шаруються і ламкі нігті при дії морських солей стануть міцнішими та відновлять цілісність;
 • нігті, що повільно ростуть, при регулярному впливі морських солей значно прискорять ріст;
 • певні рецепти ванн з додаванням морської солі допоможуть у боротьбі з інфекційними захворюваннями;
 • солі моря відмінно відбілюють пожовклі нігті.

Не завадять ванни з додаванням морської солі жінкам, які зняли акрилові нарощені нігті. Сіль добре відновлює пошкоджену при спилюванні нігтьову пластину. morskaja sol', vannochka s morskoj sol'ju, morskaja sol' dlja nogtej, ukreplenie nogtej, vannochki dlja ukreplenija nogtej

Поварена чи морська сіль?

Відповідь на це питання однозначна. Найкраще діє на крихкі нігті, що шаруються й ламаються, саме морська сіль. Добре показує себе у роботі з віковими змінами нігтів. Після процесу природного випарювання вона зберігає у собі всі корисні компоненти й добре лікує і відновлює нігтьові пластини. Крім цього кількість йоду набагато вища саме у морській солі. morskaja sol', vannochka s morskoj sol'ju, morskaja sol' dlja nogtej, ukreplenie nogtej, vannochki dlja ukreplenija nogtej Також у ній є й інші, надзвичайно корисні для нігтів інгредієнти:

 • фтор - чудово справляється з увігнутими, дуже тонкими та нерівними нігтьовими пластинами;
 • йод – оздоровлює нігті, роблячи їх міцнішими;
 • селен – забезпечує гладку та блискучу нігтьову пластину;
 • магній – допомагає впоратися із сухими та ламкими нігтями.

Морська сіль є універсальною для вирішення низки неприємностей, пов'язаних зі станом нігтьових пластин. Її багатий склад, включає майже половину мінералів з таблиці Менделєєва. Усі вони покращують внутрішній стан нігтів. Регулярне застосування морської солі допоможе забути про сухі, ламкі та витончені нігті. morskaja sol', vannochka s morskoj sol'ju, morskaja sol' dlja nogtej, ukreplenie nogtej, vannochki dlja ukreplenija nogtej

Склад морської солі

Макро - мікроелементи, які знаходяться у складі морської солі зміцнюють і захищають нігті, при цьому оздоровлюючи їх. Крім цього, нігті починають краще рости, а шкіра рук і кутикула якісно зволожується.

Однак, щоб процедура забезпечувала гарантовану якість результату, потрібно правильно підбирати сіль для її виконання. Головними моментами тут є:

 1. колір і форма кристалів солі - в натуральному продукті містяться однорідні за кольором і формою кристали. При виявленні в солі неоднорідних відтінків кольорів і грудок її не варто використовувати для приготування ванн.
 2. у складі морської солі не повинні бути барвники, домішки та інші сторонні добавки.
 3. запах натуральної солі ледь чутний, і якщо Ви відчуваєте надто різкий аромат – у солі однозначно містяться сторонні хімічні добавки - використовувати її не варто.

Щоб знизити ризик придбання неякісного продукту, потрібно купувати сіль у спеціалізованому магазині або в аптеці. Звертайте увагу на упаковку. Якісна морська сіль продається у герметичних баночках або картонних коробках. morskaja sol', vannochka s morskoj sol'ju, morskaja sol' dlja nogtej, ukreplenie nogtej, vannochki dlja ukreplenija nogtej

Що стосується походження, то найкращою заведено вважати сіль Мертвого моря. Її виробляють в Ізраїлі та країнах Близького Сходу. Країна виробника вказана на упаковці. Іноді можна зустріти морську сіль з іншими натуральними добавками – м'ятою або валеріаною, вони також позитивно впливають на нігті.

Робіть ванни з морської солі, зміцнюйте нігті, а результатами ділитеся з нами в коментарях.