Мокрий гель лак

Сучасний дизайн нігтів передбачає величезну кількість варіантів – стрази та блискітки, стемпінг та пірсинг. Але чи всім відома дуже цікава техніка малюнків візерунків по гель лаку. Зараз я познайомлю Вас із нею докладніше.

mokryj gel' lak, design на mokryh nogtjah, manikjur на mokrom gel' lake, gel' lak, risunok na nogtjah Що потрібно знати

Ця техніка вважається однією з найпопулярніших. Але, для того, щоб все вийшло гарно, необхідно враховувати певні нюанси та особливості цієї процедури. По-перше, далеко не всі гель лаки мають властивість добре розтікатися. Тому іноді потрібно проводити численні експерименти для того, щоб з декількох гель лаків знайти хоча б пару відтінків, які б розтікалися досить добре для того, щоб можна було з їх допомогою створювати гарні малюнки. Правда, зараз деякі виробники вже враховують це і якщо постаратися можна навіть знайти спеціальні підкладки, пристосовані для створення малюнків. mokryj gel' lak, design на mokryh nogtjah, manikjur на mokrom gel' lake, gel' lak, risunok na nogtjah

Малюнок – чи це складно?

Не можна сказати, що є багато різноманітних технік виконання малюнків у цьому напрямку. В принципі особливої точності тут і не знадобиться. Головне, мати під рукою різноманітні інструменти та гарні гель лаки. Причому інструментами можуть служити всі підручні засоби. Щодо самих малюнків, то тут величезна кількість варіативних моментів. Найпоширенішою технікою вважатимуться змішування двох і більше кольорів лаків між собою. mokryj gel' lak, design на mokryh nogtjah, manikjur на mokrom gel' lake, gel' lak, risunok na nogtjah По суті, методика виконання така:

 1. Роблять обрізний чи апаратний манікюр;
 2. Пластину відшліфовують пилкою;
 3. Обробляють нігті знежирювачем та праймером;
 4. На підготовлений ніготь наносять основу;
 5. Підсушивши основу, наносять перший шар гель лаку;
 6. На перший колір наносять другий, контрастний;
 7. Підручним інструментом другий лак розмішують, створюючи певні візерунки;
 8. Покривають вдалий малюнок шаром топу.

Особлива перевага такої методики в тому, що ніколи не вдасться зробити два ідентичні між собою малюнки. Кожен такий дизайн буде унікальним.

mokryj gel' lak, design на mokryh nogtjah, manikjur на mokrom gel' lake, gel' lak, risunok na nogtjah Які інструменти знадобляться

Але, які б варіанти дизайну Ви не обрали, у будь-якому випадку знадобляться певні інструменти. По-перше, це професійні інструменти для манікюру:

 • LED чи ультрафіолетова лампа;
 • манікюрні ножиці та пилка.

Але, крім цього, знадобляться і більш спеціалізовані інструменти для створення цікавих малюнків. Для цього знадобляться:

 • класичні пензлики;
 • дотси;
 • зубочистки та звичайні швейні голки.

mokryj gel' lak, design на mokryh nogtjah, manikjur на mokrom gel' lake, gel' lak, risunok na nogtjahЯк не дивно, але саме за допомогою останніх двох позицій майстриням вдається створювати на нігтях найнеймовірніші шедеври. Наприклад, якщо використовувати техніку часткового покриття, можна отримати малюнок, дуже схожий на шкіру рептилії. Також дуже цікаво виглядають візерунки контрастного кольору нанесені на однотонну основу.

Загалом, варіантів безліч. Вибирайте вподобаний і експериментуйте. Все залежить від вашої фантазії. У Вас обов'язково все вийде, а ми чекаємо на фотографії Вашого манікюру в коментарях.