Модні кольори манікюру 2023 – монохром чи яскраві контрасти?

Тренди прийдешнього року говорять про необхідність використання в манікюрі зелених, оливкових, жовтих, коричневих і помаранчевих тонів. Вітається і холодний синій. І, як завжди, не обійтися без класики – чорний та білий, червоний. А тепер детальніше про нові модні дизайни.

Монохром

Дизайни манікюру в монохромі не здадуться нудними, якщо вибирати колірне рішення відповідно до форми нігтьової пластини та сезону. Для гострих довгих нігтів найкраще підійде пастельний френч - він не виглядатиме вульгарно. На відміну від яскравих відтінків.

На коротких нігтях ідеально виглядатиме будь-який з вибраних вами кольорів. Покриття цього сезону допустиме як матове, так і глянсове. Монохромний манікюр може бути виконаний практично у будь-якій з ваших улюблених технік. Можна залишити незабарвлену лунку на одному нігті. Або ж, знову-таки на одному нігті зробити френч із яскравою смужкою. Для тих же модниць кому монохром просто не до душі є безліч варіантів втілення в життя різнокольорового манікюру.

Варіанти різнокольорового манікюру 2023

Яскравим та цікавим різнобарвний манікюр стане у разі, якщо кожен із ваших нігтиків буде покритий іншим кольором лаку. Вибір кольорової гами при цьому лише за вами.

Сьогодні малюнки у манікюрі цінуються дуже високо. Найкраще для їх створення звернутися до професіоналів. Зображення та візерунки – в'язь та розпис – у моді практично все. Намалювати можна:

  • квіти;
  • крапки;
  • мультяшних персонажів;
  • суворі лінії;
  • фрукти;
  • сніжинки;
  • написи та абстракцію;
  • повноцінні барвисті краєвиди.

Можна зобразити на нігтях пору року або смайлик, який передає ваш настрій. Що говорити, ідеєю для малюнка на ваших нігтях може стати навіть принт з улюбленої футболки. Єдине, що втратили колишню популярність вензелі та орнаменти. Їм на зміну прийшла геометрія та гілочки дерев.

В основному малюнки модного манікюру 2023 мають стати акцентом одного, обраного вами нігтя. Як зробити правильний вибір, я вам уже розповідала. Якщо ви вирішили розмалювати всі нігті відразу, намагайтеся об'єднувати малюнки в єдину, гармонійну цілу композицію.

Не відставайте від модних трендів, вибирайте картинку, яка вам сподобалася, робіть манікюр та обов'язково надсилайте нам фото.