Міжбрівні зморшки – як позбутися похмурого вигляду

Заломи на лобі, це проблема, яка псує життя багатьом жінкам. Однак, певні зовсім нескладні дії допоможуть вам значно зменшити прояви міжбрівних зморшок і безпосередньо зайнятися формою своїх брів.

Чому з'являються міжбрівні зморшки

Значення комунікативної ролі людської міміки переоцінити неможливо. Вона надає зовнішності неповторну особливість, з її допомогою ми висловлюємо величезний спектр своїх почуттів та емоцій. Але, якщо трошки «перегнути ціпок», а точніше, робити це регулярно, напружені більше допустимої норми м'язи не справляються. Внаслідок цього і утворюються мімічні зморшки, враховуючи і міжбрівні.

Тобто, міжбрівні зморшки це наслідки травм шкіри, які, у свою чергу, були викликані нашою надмірною мімікою. І, провокує все це насамперед наша підсвідомість. Ми думаємо і при цьому збираємо лоб у складки, ми хмуримось колись незадоволені чимось. Звичайно ж першою порадою на тему, що робити, щоб уникнути появи зморшок на лобі, буде рекомендація намагатися не спазмувати м'язи, намагаючись контролювати процес і розслаблювати їх.

Як варіант, ви навіть можете попросити домочадців нагадувати вам про це. Найчастіше якщо ви самі не помічаєте того, що хмурите лоба – вашим близьким з боку це буде явно помітно.

Вправа для позбавлення від міжбрівних зморшок

Для того, щоб мінімізувати прояв міжбрівних зморшок виконуйте регулярно наступну вправу. Станьте біля дзеркала і поставте вказівний палець на перенісся – у центр міжбрівних зморшок. Середній палець поставте біля основи брови, на рівні верхньої повіки. Добре придавіть шкіру пальцями та, почекавши пару секунд, починайте рух до закінчення брови, як би, розгладжуючи шкіру, розпрямляючи зморшки.

Рух має бути повільним. Пальці повинні пересуватися зі швидкістю приблизно один міліметр на секунду. Виконуючи таку вправу регулярно, ви зможете суттєво зменшити прояв міжбрівних зморшок.

В результаті цього у вас:

  • зменшуються прояви зморшок та заломів у ділянці перенісся;
  • брови підіймаються трохи вище;
  • підтягуються верхні повіки;
  • обличчя втрачає похмурий вираз;
  • опуклість надбрівних дуг стає менш вираженою.

Отже, сподіваємося, що за допомогою наших рекомендацій ви зможете позбавитися прояву міжбрівних зморшок. Ми ж чекаємо від вас фотографій, зроблених «до» та «після» вправ.