Мильний манікюр
Як майстер, я дуже люблю різні прості експрес дизайни манікюру, оскільки це дозволяє заощадити й мій, і час моїх клієнток. Сьогодні я підготувала для вас щось цікаве – мильний манікюр.
Цей дизайн манікюру просто підірвав простори Instagram, завдяки тому, що для його втілення нам не потрібно якихось хитромудрих засобів, або навіть особливих умінь. Такий манікюр легко повторити в домашніх умовах і зробити самостійно, саме цим він і заслужив особливу популярність.
Мильний манікюр, як ви могли зрозуміти з назви, робиться з використанням звичайної піни від мильного розчину. Вважається, що такий розчин можна зробити з будь-якого засобу, що піниться, проте я вам раджу використовувати засіб для миття посуду - в його складі немає зволожуючих олій, як наприклад в шампуні або гелі для душу, а це означає що манікюр буде більш стійкий.
До речі, варіанти мильного манікюру можна зустріти в інтернеті ще й з назвою «бабл манікюр» (від англійського «bubbles» – бульбашки).
Є й такі, кому пінний манікюр одразу не сподобався. У народі таких людей називають «трипофоби», і їм вигляд пористих (кластерних) отворів, і навіть думка про такі, викликає негативні емоції. І, в цілому, їх можна зрозуміти, деякі картинки в інтернеті виглядають дійсно моторошно! :)
Але для всіх інших, кому такий дизайн припав до душі, я розповім, як зробити мильний манікюр самостійно.
- Для початку слід сколотити піну. Для цього наливаємо трохи засобу для миття посуду в місткість із водою та активно розмішуємо, до появи об'ємної пінки.
- Потім покриваємо ніготь базою та першим шаром гель лаку. Оригінальнішим такий дизайн манікюру буде виглядати при використанні контрастних відтінків, проте можна використовувати й покриття одного кольору, проте ефект буде трохи менш помітний для сторонніх очей.
- Сушимо перший шар у лампі.
- Потім нанести топ без липкого шару і знову просушити нігті в лампі.
- Після цього, за бажанням, беремо лак іншого відтінку, добре віджимаємо пензлик, і наносимо тонким шаром на ніготь. Не просушуємо.
- Далі беремо широкий пензлик, набираємо піну, і викладаємо її на ніготь. Можна викласти піну як на весь ніготь, так і на певну ділянку, залежно від бажаного дизайну. Сушимо нігті в лампі таку ж кількість часу, скільки зазвичай потрібно для просушування даного гель-лаку.
- Якщо після просушки на нігті все ще залишилася піна, слід прибрати надлишок серветкою, роблячи м'які, "промакуючі" рухи.
- Ніготь можна залишити в такому стані, а можна перекрити топом – матовим чи глянцевим.
Другим варіантом даного манікюру є поєднання піни + втирання. Робити такий дизайн можна двома способами: наносити піну на вже готове покриття з втиранням, або використовувати втирку на нігті з «пінним» рельєфом. Чесно сказати, кінцеві результати не особливо відрізняються один від одного, тому ви можете робити вибір, виходячи зі своїх власних переваг.
Головне, не забути закріпити всю цю красу топом. :) Однак після того, як ми наносимо на ніготь топ, рельєф зникає. Як його повернути? Знежиреним пензликом, або пальцем у рукавичці просто втираємо топ у ніготь, тим самим забираючи надлишки топового покриття, і просушуємо все це добро в лампі. Виходить гарний, по-багатому, незвичайний дизайн.
За допомогою такого простого способу можна швидко та легко створювати найнеймовірніші дизайни навіть самостійно та в домашніх умовах. Сподіваюся, моя інформація була для вас корисною! Будьте здорові та красиві! :)