Мікродермали – пірсинг із мікроімплантацією
Жінки та чоловіки з пірсингом давно стали звичним явищем. Але й тут інноваційні рішення косметології знайшли чим здивувати. Отже - мікродермали - спеціальні імплантати, які вживлюють безпосередньо в організм людини.
Новий термін у косметології
Пірсинг вже давно перестав бути прерогативою молодіжної субкультури. Наразі його роблять і ті, кому за 30, і ті, кому за 40 і навіть ті, кому за 60. Давно не здивуєш нікого і пірсингом на нігтях. І якщо до будь-яких кілець – сердець всі вже давно звикли, то такий солідний термін як «мікродермал» викликає повагу, і це попри те, що багатьом його значення невідоме.
Безпека
Особливий площинний вид пірсингу, яким насправді і є імплантація мікродермалів, являє собою часткове вживлення імплантату під шкіру. Звучить досить страшно, але, чи це так насправді?
Реально ситуація з мікродермалами виглядає так само як будь-яке впровадження в шкіру чужорідного об'єкта. Відповіді на запитання, чи приживеться ця «зайва деталька» в організмі або ж буде відторгнута ним, не дасть вам навіть фахівець найвищої кваліфікації. Тож вам доведеться особисто зважити всі «за» і «проти» такого способу прикрасити своє тіло.
Види та встановлення
Прикраса – мікродермал складається із двох частин. Так званий «якір», це внутрішня частина. Найчастіше його виготовляють з титану. Це пласка пластина, яка встановлюється під шкірою. Зовнішня частина - стрижень з різьбленням, що і є безпосередньо, прикраса. Це можуть бути:
- диски;
- квіти;
- фігурки тварин;
- камінці.
Яку саме прикрасу вибрати – справа винятково особистих смакових вподобань.
Для встановлення мікродермалу не потрібно звертатися до косметологічної клініки. Процедура виконується в умовах косметичного салону майстром – пірсером (фахівцем, який займається пірсингом).
Для того, щоб вживити мікродермал на вибраній ділянці шкіри роблять мікроскопічний - 2-3 мм надріз. Туди майстер вставляє якір, який згодом обростає тканинами й повністю гоїться, надійно закріплюючись під шкірою.
Перевага цієї прикраси в тому, що на різьбу, що залишилося зовні, можна одягати будь-які змінні закрутки та в тому, що ці міні-імплантати закріплюються на будь-якій ділянці тіла - шиї, спині, грудній клітці чи животі.
Мають особливо гарний вигляд мікродермали в області декольте. Якщо розташувати їх кругом (на кшталт намиста) і прикрасити зовнішню частину золотими накладками або кристалами Сваровські (заможні леді можуть дозволити собі й діаманти) вийде своєрідне та оригінальне кольє.
Місця для проколювання
Попри те, що процедуру вживлення цієї неординарної прикраси не можна зарахувати до особливо болючих, є певні рекомендації для того, щоб зменшити больові відчуття під час процедури. Майстри радять вибирати для вживлення мікродермалів ті місця, на яких прикраса найменше зіштовхуватиметься з одягом. Наприклад:
- Область грудної клітки – для того, щоб уникнути подразнення, ділянку, що знаходиться під бюстгальтером (у разі, якщо прикраси вживлюють милі пані) варто виключити. Найкраще підійде ділянка, що знаходиться дещо нижче яремної западини. Підійде і зона, що розташована по діагоналі від неї.
- Область шиї – про це ми вже говорили, пропонуючи прикрасити її намистом із мікродермалів.
- Область обличчя - тут, все на розсуд модників. Це може бути чоло, зона навколо вух, щоки.
- Область ключиць вважається особливо стильним місцем для вживлення мікродермалів. особливо подобається багатьом маленька, можна сказати – мініатюрна прикраса, розташована у поглибленні ключиць.
Отже, підбиваючи підсумки сказаного вище, можна сміливо стверджувати, що мікродермали належать до стильних і вишуканих прикрас нашого часу.
Тільки ось, постає цілком логічне питання – чи всі з Вас, любі пані, погодилися б вживляти собі такі прикраси? А може, хтось уже хвалиться перед знайомими ексклюзивною прикрасою? Діліться своїми враженнями у коментарях.