Мікроблейдинг - чи потрібен він

Один із довгограючих варіантів макіяжу брів – мікроблейдинг. Техніка, зі звучною назвою no fake brows, не є новою, навпаки, це відновлена та дещо вдосконалена технологія, яку використовували ще в давнину.

mikroblejding, forma brovej, mikroblejding brovej, коррекція brovej, izmenenija форми brovej Ще Клеопатра та її сучасниці користувалися косметичною процедурою, під час якої під шкіру вводили спеціальний пігмент. Це допомагало зробити брови виразніше і при цьому не зіпсувати натуральні волоски. З часів винаходу машинки для татуажу стародавня процедура втратила свою популярність і їй на зміну прийшли брови, набиті за допомогою машинки. Але, на жаль, ця техніка не могла похвалитись ефектом натуральності, що призвело до тріумфального повернення в косметологічну індустрію техніки ручного татуажу. Правда, зараз вона набагато досконаліша і відома Вам під назвою мікроблейдинг.

Що саме вона собою уявляє, і чому варто звернути на неї особливу увагу, я розповім Вам, спираючись на інформацію, якою поділилася зі своїми шанувальниками Зінаїда Кулікова – відомий майстер з мікроблейдингу, засновниця броу-барів та спеціальної косметичної лінії для брів – Grimbrow. Погодьтеся, значний список регалій вселяє довіру до думки майстра такого рівня. mikroblejding, forma brovej, mikroblejding brovej, коррекція brovej, izmenenija форми brovej

Суть поняття

Сам термін «мікроблейдинг» поєднує в собі два терміни, що позначають «маленький» та «лезо». По суті, він є різновидом мануального тату, що дозволяє створити відмінну імітацію волосків, що ростуть на бровах.

Від татуажу його відрізняє ручне виконання. Інструментом майстру служать мікроскопічні наноголочки. Ними фахівець забиває пігмент на глибину приблизно 0,2 мм. Звичайно ж, під час процедури можна відчувати деякий дискомфорт, але, як кажуть, краса вимагає жертв, а ефект від мікроблейдингу тримається без змін до півтора року. При цьому бровам гарантована натуральна форма та їхній зовнішній вигляд нічим не відрізняється від природного. mikroblejding, forma brovej, mikroblejding brovej, коррекція brovej, izmenenija форми brovej

Водночас мікроблейдинг позбавить Вас необхідності виконувати щоденну процедуру фарбування брів звичними засобами – олівцями, маркерами та підводками. Єдиним мінусом процедури можна вважати те, що безпосередньо після її виконання на шкірі можуть залишатися ледь помітні набряки - це природна реакція шкірного покриву на подразнення від нехай і мікроскопічних, але голок. Але, не варто переживати, сходить набряк дуже швидко і вже за дві години від нього не залишиться ні сліду.

Як правильно доглядати брів після процедури

Для того, щоб брови після мікроблейдингу якомога довше зберігали прекрасний доглянутий вигляд, їм необхідний певний догляд. Втім, не варто лякатися, нічого складного і тим більше страшного в ньому немає.

Перші дві доби після проведення процедури брови слід ретельно промивати. Річ у тому, що методика шрамування призводить до виділення з ранок особливої фізіологічної рідини - сукровиці. При застиганні вона утворює скоринку, яка, відвалюючись, може провокувати відшаровування пігменту. Якщо промивати шкіру і змащувати її вазеліном – цього легко вдасться уникнути. mikroblejding, forma brovej, mikroblejding brovej, коррекція brovej, izmenenija форми brovej

Періодичність виконання процедури

В принципі, те, наскільки часто повторювати мікроблейдинг – справа особистого смаку. В середньому процедуру рекомендується повторювати один раз на рік або два роки. Фахівці вважають, що якщо проводити її частіше, можливо поява на шкірі рубців, що, цілком природно, дуже непрезентабельно позначиться на Вашій зовнішності. Якщо ж колір брів потьмянів, можна ризикнути та трохи підправити, «освіжити» брови. mikroblejding, forma brovej, mikroblejding brovej, коррекція brovej, izmenenija форми brovej

Популярні техніки

Двома головними техніками мікроблейдингу заслужено вважаються 6D та PhiBrow. Технологія 6D більше підходить дівчатам з азіатським розрізом очей та, відповідно, брів. У ній передбачається ріст волосків до низу. Техніка PhiBrow, навпаки, розрахована на європейські риси обличчя. Тобто, вибираючи техніку виконання мікроблейдингу, Ви в першу чергу повинні брати до уваги Ваш тип зовнішності та напрямок природного росту волосся.

Чи сподобалася Вам моя стаття і як Ви особисто ставитися до мікроблейдингу – про все це розкажіть нам у коментарях.