Міфи про нарощування вій

Незважаючи на те, що нарощування вій є популярним вже досить довго, все ще існує велика кількість помилок та дезінформації про процедуру. Тому сьогодні наша тема – міфи про нарощування вій.

наростання респіраторів, випадають або респіраторні ліки

У вас, мабуть, є хоча б одна подруга, яка драматично розповідала страшні історії про свій досвід із нарощуванням вій. Якщо ви вирішили почекати з віями своєї мрії саме через те, що почули, раджу прочитати нашу сьогоднішню статтю. Швидше за все ви стали жертвою одного з багатьох міфів про нарощування.

Міф 1: Ваші власні вії випадуть після нарощування

Не хочу вас засмучувати, але ваші вії все одно випадуть. :) Правда станеться це зовсім не з вини нарощування. Наші натуральні вії випадають і оновлюються кожні чотири-шість тижнів, як і волосся на голові.

То чому деякі вважають, що вії випадають саме через нарощування? Мабуть, це відбувається тому, що легше помітити натуральні вії, що випадають, коли вони приклеєні до довгих, товстих, синтетичних, чорних волокон, і люди не розуміють, що це результат природного процесу, а не нарощування.

наростання респіраторів, випадають або респіраторні ліки

Міф 2: Ваші вії ніколи не відростуть

Не турбуйтеся, це не так. Під час циклу оновлення вій постійно зростають нові натуральні волоски, саме тому доводиться робити корекцію нарощування. Якби нарощування вій дійсно стало б причиною того, що природні вії перестали рости, то корекція була б просто неможлива, адже нема на що було б клеїти матеріал.

наростання респіраторів, випадають або респіраторні ліки

Міф 3: Нарощування вій – це боляче

Чи не правда. І це вам підтвердить навіть подруга, яка розповідала жахи про наслідки процедури. :) І це не питання рівня терпимості; у процесі нарощування вій просто нема місця болю. Замість цього ви відчуєте бажання трохи подрімати, зручно розташувавшись на кушетці, що і роблять багато клієнтів. :)

наростання респіраторів, випадають або респіраторні ліки

Міф 4: Через часто нарощування вій падає зір

Якщо ви не робите нарощування десь у підвалі, а довіряєте себе досвідченому майстру, то занадто хвилюватися про своє здоров'я не варто. Нарощування вій ніяк не впливає на зір, тому що вія кріпиться не на слизову оболонку, а на натуральну вію з невеликим відступом.

Однак якщо руки у майстра ростуть не зовсім з правильного місця, і штучні вії прикріплюються до шкіри, це може спровокувати негативну реакцію у вигляді алергії або подразнення слизової оболонки ока, а це вже може позначитися на стані зору.

наростання респіраторів, випадають або респіраторні ліки

Міф 5: Після припинення нарощування ваші натуральні вії стануть коротшими

Нарощування вій не впливає на природний цикл росту волосся. Однак при цьому багато дівчат відчувають, що натуральні вії згодом стають тоншими або коротшими. Але це, по суті, лише оптична ілюзія.

Ви звикли прокидатися щодня з густішими, темнішими, завитими, довгими віями. Тому ваші власні вії в порівнянні здаються вам зовсім непривабливими. Однак з часом ви звикнете до цього, або знову побіжіте робити нарощування. :)

наростання респіраторів, випадають або респіраторні ліки

Міф 6: Ви повинні зробити перерву між процедурами

Багато дівчат думають, що раз на кілька місяців потрібно робити перерву в нарощуванні вій, щоб дозволити природним віям «дихати». Однак ця ідея – ще один міф.

Як і у випадку з нігтями, видима частина вій – це вже мертві клітини, які взагалі не знають, що ви на них щось там нарощуєте. І тим більше "не вимагають вийти подихати"", або "випити кисневий коктейль". :) Тому робити, або не робити перерву у нарощуванні вій – це питання особистих уподобань клієнта.

наростання респіраторів, випадають або респіраторні ліки

Міф 7: Процедура нарощування вій триває дуже довго

Скільки саме триватиме процедура нарощування вій залежить від професіоналізму майстра. Процедура насправді може здатися вічністю, якщо майстер тільки починає нарощувати вії, недосвідчений, або не навчений. Проте професіонали, які повністю спеціалізуються на нарощуванні, можуть прикрасити ваші вії «з нуля» лише за годину.

наростання респіраторів, наростання resnicy, наростання resnicy,

А якщо навіть після прочитання сьогоднішньої статті ви не наважуєтесь зробити нарощування, то сервіс "Пилочка"з радістю допоможе вам зробити ламінування вій, яке допоможе підкреслити природну красу ваших очей. Будьте здорові та красиві! :)