Міфи про депіляцію бритвою

Багато жінок вважають депіляцію бритвою найбезпечнішим способом позбутися зайвої рослинності. Однак, декого зупиняють численні міфи, пов'язані з голінням. Сьогодні поговоримо про це та розглянемо найпоширеніші міфи.

Після гоління волосся відростає темним і товстішим

Компанія Gillette в результаті своїх досліджень підтвердила, що гоління зовсім не змінює ні будову волосся, ні їх колір. Те, що волоски здаються товстішими пов'язано з тим фактом, що бритва змінює сам стрижень волоска. Насправді після регулярного гоління волоски знову пом'якшуються.

Гоління стирає зі шкіри засмагу

Насправді це неправда. Засмага - наслідок впливу меланіну, який виробляється в глибинних шарах вашої шкіри. Бритва ніяк не може дістати туди та нашкодити засмазі. Мало того, багато жінок стверджують, що саме бритва дарує шкірі сяючий блиск.

Бритвою з кількома лезами простіше порізатися

Venus Swirl порізатися практично неможливо, ймовірність такого надзвичайно низька. Якщо у бритви 5 лез, тиск між ними рівномірний, що знижує ймовірність порізу.

Гоління зробить шкіру сухою 

Тут ситуація виглядає зовсім навпаки. Бритва дозволяє позбавитися від відмерлих клітин шкіри, тим самим роблячи її м'якшою. Головне, не забувайте перед голінням наносити гель, що знімає запалення.

Так що, милі жінки - не варто боятися використовувати бритву для позбавлення від зайвих волосків на тілі. Все буде чудово, головне, не забувайте користуватися якісними засобами як до, так і після гоління. Краси та здоров'я вам!