Міфи і правда про воскову депіляцію

Жінки перетворюють свою зовнішність навіть болючими способами. Воскова депіляція поповнила перелік процедур, що допомагають отримати гладку шкіру. Кожен метод має своїх прихильників та противників, внаслідок чого, крім правди, з'явилися і домисли.

mify o depilaicii

Заперечуємо міфи

Воскова депіляція - це боляче і ненадовго, краще вже стара, перевірена бритва

Існує можливість знизити больові відчуття майже наполовину, нанісши на поверхню ніг спеціальну олію. Уникайте відвідування салону в критичні дні, оскільки організм гостро реагуватиме на додаткові втручання у своє функціонування. Після бритви шкіра дуже подразнена, існує ризик вростання волосків, з якими впоратися важче.

Тим, у кого підвищений больовий поріг, рекомендується звернутися до салону, де роблять полімерну епіляцію, шкіру менше нагрівають, тож після нанесення вона не відчуває термічного дискомфорту. Метод Skins здатний впоратися з дуже короткими волосинками, розташованими в найделікатніших місцях.
  • Природну рослинність видаляти не можна, інакше вона стане густішою і помітнішою

Густоту росту волосків викликає не їх видалення, а гормональні зміни тіла, що вносять корективи в обмінні та інші фізіологічні функції організму.

  • Гоління одночасно служить пілінгом

Це хибна думка. Для відлущування рогових частинок шкіри застосовують спеціальні засоби, які не мають нічого спільного з епіляцією.

2

 

  • При видаленні волосся із зони брів і над верхньою губою додаються зморшки, оскільки шкіра отримує додаткове розтягування.

Досвідчений косметолог проводить процедуру в щадному режимі, притримуючи шкіру перед видаленням волосків. Але дуже часто вдаватися до такої процедури не потрібно.

  • Немає різниці в тому, чи платити за дорогі засоби, чи вибрати дешеву лінійку паст

Різниця в ціні забезпечує покращений комфорт під час проведення процедури. Є засоби, які наносяться швидко та знімаються легше. Є й такі, які забезпечують оперативне відновлення початкових характеристик (наприклад, склад із шунгітом, який справляється з жорсткими волосками та одночасно заспокоює шкіру).

  • Чоловіча епіляція – просто маячня. Чоловік повинен зберігати природну красу, навіть якщо має надлишок волосся на спині та плечах

Чоловіки, які прагнуть мати доглянуте тіло, не нехтують епіляцією. Брутальні, непоголені індивідууми хороші для фільмів та реклами, а в житті чоловіки готові видаляти «зарості» з грудей, спини, залишаючи волохатими руки та ноги.

3

 

  • Цукор більш знайомий організму, тому він кращий за віск.

Це твердження не завжди є вірним. Цукрові маніпуляції краще робити на ногах-руках за наявності тонких, середньої жорсткості волосків. Якщо потрібна обробка зони пахв, області бікіні або «рослинність» коротка та жорстка, виручить віск. Він дозволить відразу обробити велику поверхню тіла, а сам сеанс виявиться у 2 рази коротшим, ніж тривалість шугарінгу.

  • Вростання волосків - така карма і нічого з цим не вдієш

Волоски після процедури дуже слабкі, а шкіра поступово нарощує шар клітин, що відмерли, через який й складно пробитися нагору. Застосовуючи спеціальні засоби кілька разів на тиждень. Зволоження і 1-2 скрабування, допоможе поступово позбавитися вростання. Також можна застосовувати сироватки з кислотами: молочна зробить шкіру м'якшою, а саліцилова розм'якшить верхню частину епідермісу для видалення баласту та надання новим клітинам можливості повноцінно дихати.

Варіанти боротьби з зайвими волосками

4

 

- Поодинокі волоски зазвичай видаляють за допомогою пінцету. Вони можуть розташовуватися на підборідді над верхньою губою, часто виростають прямо в родимках. До епіляції можна віднести й проріджування брів з метою надання їм красивої форми та доглянутого вигляду. Стане в пригоді велике дзеркало зі збільшенням зображення і простерилізований пінцет, процедуру краще проводити після розпарювання шкіри, у той час, пори збільшені.

  • Деякі користувачі на  руках та ногах використовують техніку знебарвлення (відбілювання) волосків. Якщо вони рідкі, то менше впадатимуть у вічі. Однак у представниць кавказьких та середньоазіатських національностей рослинність з'являється густіше, ніж у представниць північних широт. Тому знебарвлення не розв'яже проблему докорінно, а лише злегка замаскує волоски. При неакуратному проведенні процедури легко одержати хімічний опік.

  • Шугарінг вважається трохи травматичним способом, який може утворювати невеликі синці внаслідок сильного прилипання до шкіри. Він не рекомендований людям з капілярною сіткою та варикозом.

  • Віск є пріоритетним продуктом для депіляції. З ним працювати легше, він добре підлаштовується під зовнішні умови. Працювати з цукром складніше: потрібний час та досвід, щоб навчитися підбирати пасту залежно від температури навколишнього повітря та теплоти рук майстра. Інакше склад почне розтікатися, формуючи слабку адгезію з волосками.

Доглядайте свою шкіру, тримаючи її у належному вигляді. Намагайтеся уникати інформації про неправдиві небезпеки салонних процедур. Думаю, що моя стаття допомогла позбавитися помилкових гіпотез і довела, що депіляційні процедури не стануть каменем спотикання на шляху до вдосконалення вашої привабливості.