Меркін - інтимна перука

Нещодавно в моєму лексиконі з'явилося нове слово - "Меркін" . Відверто кажучи, почувши його, я була впевнена, що це поняття пов'язане з якимись вимірами, мірками. Дізнавшись суть, я була здивована і злегка збентежена)

Оскільки мода не стоїть на місці, я вирішила розібратися в цьому питанні детальніше. Сьогодні я розповім вам, що це за загадковий меркін і для чого його використовують. До речі, бажаєте замовити собі? Телефонуйте!

merkin parik dlya lobka, intimniy parik, parik dlya intimnoy pricheski

Витоки появи меркінів

Жіноче прагнення доглядати свій інтимний «сад» триває вже століттями. Стародавні єгиптяни, виходячи з історичних записів, були першими, хто почав видаляти лобкове волосся за допомогою леза з кременю або бронзи, щоб позбутися вошей. До речі, й прабатьками сучасного шугарингу теж були єгиптяни. Клеопатра ж, навпаки, була відома за її красиве, довге, розкішне волосся на лобку, яке вона з гордістю носила, розчісувала і змащувала олією. Збереглися деякі відомості, що вона дуже любила виставляти його напоказ завдяки легким, прозорим сукням того часу. Таким чином, наявність густої інтимної шевелюри стала ознакою статусу і багатства, а в моду увійшли інтимні перуки – перші прообрази меркіна.

drevniy egipet, cleopatra, merkin

У 1400-х роках меркін був широко підтриманий жінками, що страждають від лобкових вошей, і які вирішили поголити своє волосся. Наявність лобкового волосся була пов'язана з хорошим здоров'ям, у той час, як при венеричних захворюваннях лобкове волосся найчастіше випадало. Тоді меркіни найчастіше виготовляли з вовни бобра, наклеєної на мережива.

merkin iz shersti bobra, drevniy merkin, perik dlya lobka, intimnaya pricheska, parik dlya genitaliy

У 1500-х роках епоха «заростей» прийшла завдяки французькій Королеві Катерині Медічі. Вона практично забороняла придворним жінкам видаляти волосся з інтимних місць. Оскільки оточення все ж таки вважало це не зовсім гігієнічним, то дами зістригали своє лобкове волосся, а «обрізки» наклеювали або пришивали на спеціальний матеріал, таким чином продовжуючи популяризацію меркінів.

merkin v srednevekovye, intimnaya pricheska, intimniy parik, parik dlya lobka

Не тільки жінки були помічені в носінні таких перук. Чоловіки також носили меркіни сторіччя тому, коли жінки не допускалися на сцену. Лобкова перука виявилася одним зі способів прикрити свої «гідності».

merkin, parik dlya lobka, intimniy parik

Сфери використання інтимних перук

За останні 100 років, людська гігієна значно покращилася і меркіни стали, в основному, використовуватися як реквізит у спектаклях. Але за останні два десятиліття спостерігається сплеск використання інтимних перук саме у кінематографі. Меркіни стали дуже популярні під час фільмування оголених сцен, особливо у фільмах у стилі 50-х.

merkin, intimnaya pricheska, parik dlya lobka

Серед сучасного кінематографа я можу також легко навести вам кілька прикладів використання меркіна. 

merkin, devushka s tatuirovkoy drakona, intimniy parik v filme, intimnaya pricheska

Наприклад, акторка Руні Мара використала таку перуку у фільмі «Дівчина з татуюванням дракона», і за її словами це дуже допомогло їй розслабитися, оскільки така перука зберігала видимість конфіденційності.

 

Ще одним яскравим прикладом того, як меркін «засвітився» в кіно, є гучний фільм «50 відтінків сірого». Думка критиків про сам фільм неоднозначна, але всі глядачі оцінили шикарну густу інтимну зачіску головної героїні Анастасії, яку грала Дакота Джонсон. Виявилося, що актриса використала інтимну перуку, чим обурила багатьох дівчат, які сподівалися на повернення моди на «природну» інтимну зачіску.

50 ottenkov serogo, intimnaya pricheska Dakoti Djonson

У наші дні існує думка, що меркіни є в основному прерогативою сексуальних фетишистів і вважаються must-have в гардеробі серед трансвеститів. Вони можуть бути зроблені з нейлону, людського волосся або навіть вовни яка. Вони або вплетені в сітку та закріплені гумкою, або кріпляться на прозорі стрінги. Варіацій зараз існує безліч, все залежить від ступеня вашої фантазії.

merkin, parik dlya lobka, intimnaya pricheska, yarkie merkiny

Хоча це лише незначні кілька сантиметрів волосся, меркін нерозривно пов'язаний не тільки з культурою і сексуальністю, але і з модою.

І, мабуть, поки людям є куди їх підчепити, меркіни будуть популярні. Дивіться також Pubic Wigs на Тижні моди в Нью-Йорку

Замовити меркін можна індивідуально за телефонами на сайті!