Меланоцитарний невус чи півмільйона родимок

Родимки чи рідні плями є практично в кожної людини. А ось як живеться тим, у кого на шкірі є величезна кількість родимок – людям з рідкісними формами меланоцитарного невуса.

Melanocitarny newus, rodinki, rodimye pjatna, багато rodimok, rodimki і vesnushki, model' s millionom rodinok, Al'ba Pareho, Salem Mitchell Однією з таких пацієнток, яка зуміла не лише подолати свої власні комплекси, а й допомогла впоратися із цією проблемою сотням інших людей, є мешканка Барселони – Альба Парехо. Загалом на тілі дівчини є більше ніж 500 досить великих родимок і темних, в порівнянні з рештою ділянок шкіри з волосками, що ростуть на ній.

Деякі з цих родимок маленькій мешканці Іспанії видалили ще в дитинстві – дитиною їй довелося перенести близько 30 операцій. Але, звичайно ж, сучасна медицина ще не в змозі повністю позбавити її від родимок, що залишилися, і родимих плям. Вилучення було виконано лише на деяких з уражених ділянок. Melanocitarny newus, rodinki, rodimye pjatna, багато rodimok, rodimki і vesnushki, model' s millionom rodinok, Al'ba Pareho, Salem Mitchell

Довгі роки дівчині доводилося терпіти знущання однолітків і чути на свою адресу образливі слова, як тільки її не називали – і далматинцем, і монстром. Дівчинка завжди жила з відвертою ненавистю та огидою до свого тіла.

Так тривало доти, доки, зневірившись, вона не вирішила виставити свої знімки в Інтернеті. Як не дивно, опубліковані в Інстаграмі фото викликали небувалий резонанс і відразу отримали величезну кількість лайків і репостів. Тисячі користувачів, які висловили дівчинці слова підтримки, повернули їй бажання жити, Альба змогла повірити в себе та перестала вважати себе жахливим монстром. Melanocitarny newus, rodinki, rodimye pjatna, багато rodimok, rodimki і vesnushki, model' s millionom rodinok, Al'ba Pareho, Salem Mitchell

Перші публікації навіть зробили її моделлю однієї іспанської модельної компанії, метою якої було допомогти людям з нестандартною зовнішністю повернути віру в себе та прийняти зовнішність, яку нагородила їхня природа.

На сьогодні фотографії дівчини з невусами можна побачити на обкладинках багатьох барселонських журналів, вони розміщені на автобусах і в місцевій пресі. Зараз дівчина каже, що у свої 16 вона здобула нарешті впевненість у собі та готова поділитися з усім світом своїми почуттями для того, щоб допомогти людям з таким захворюванням подолати незручність і здобути впевненість у собі. Melanocitarny newus, rodinki, rodimye pjatna, багато rodimok, rodimki і vesnushki, model' s millionom rodinok, Al'ba Pareho, Salem Mitchell

Салем з ластовинням

Історія американської дівчини з ластовинням Салем Мітчелл досить схожа з попередньою. Щоправда, обличчя 18-річної американки повністю вкрите не родимками, а ластовинням. Така особливість також призвела до того, що з дівчини постійно глузували, причому глузування переносилося і в соціальні мережі, де Салем назвали гепардом та бананом. Над дівчиною знущалися та приписували їй невідомі науці хвороби. Melanocitarny newus, rodinki, rodimye pjatna, багато rodimok, rodimki і vesnushki, model' s millionom rodinok, Al'ba Pareho, Salem Mitchell

Салем не здавалася та активувала весь свій внутрішній потенціал на відстоювання власної індивідуальності. Така боротьба не залишилася непоміченою та неординарною зовнішністю юної американки зацікавилися модні фотографи. Професійна фотосесія дозволила дівчині зовсім інакше продемонструвати світові свою зовнішність.

Незабаром вона стала моделлю агенції Ford Models LA. Сьогодні фото незвичайної «сонячної» дівчини прикрашають сторінки рекламних проєктів Missguided, Gucci та Vogue. Також вона стала обличчям бренду, що належить легендарній Бейонсе. Після того, як інформація про знущання, які терпіла Салем у соціальних мережах, роботу їй запропонувала і її співвітчизниця – співачка з Америки Зендая.

Ось так, дівчина, яка думала, що робота в індустрії краси для неї – надхмарна реальність, опинилася у центрі модельного бізнесу. Головним для досягнення мети стало те, що Салем не опустила руки та не закрилася у квартирі на самоті, ховаючись від сторонніх очей. Дівчина знайшла в собі сили радіти життю та сприймати своє тіло таким, як воно є. Це й дозволило їй перемогти всі глузування і стати успішною моделлю, а чи вдалося це тим, хто з неї насміхався?

Завжди залишайтеся самими собою і в жодному разі не соромтеся своєї зовнішності. А якщо у Вас є приклади того, як змінили своє життя люди зі схожими із Салем чи Альбою проблемами – розкажіть нам у коментарях.