Masura – японський манікюр

Унікальна система догляду за руками, яка повсюдно використовується на Сході, допомагає ефективно доглядати нігті, особливо це стосується нігтів, які ослаблені, шаруються або розтріскуються.

japonskий manikjur, manikjur Masura, japonskий uhod za nogtjami, krasivye nogti po-japonski, japonskа система uhoda za rukami, uhod po-japonski Особливості системи

Система Masura це не просто манікюр – чищення нігтьових пластин та видалення кутикули. Це цілий комплекс, спрямований на те, щоб зміцнити та відновити нігті. При цьому японська методика однаково добре підходить і для чоловічого, і жіночого манікюру. Адже ніхто не говорив про те, що руки чоловіка не повинні бути доглянутими. Особливо корисно використовувати цю систему після зняття накладних нігтів, саме тоді вони особливо гостро потребують відновлення.

Поєднання інновацій та стародавніх технологій

Безпосередньо сучасна технологія японського манікюру Масура використовується вже понад десятиліття. У ній успішно застосовується поєднання найдавніших традицій та інноваційних розробок косметичної індустрії. japonskий manikjur, manikjur Masura, japonskий uhod za nogtjami, krasivye nogti po-japonski, japonskа система uhoda za rukami, uhod po-japonski

У складі одного з найпопулярніших продуктів Masura – сироватки для догляду за нігтями, такі натуральні екстракти, як:

  • лотос та водорості;
  • женьшень;
  • дикий рис;
  • бамбук;
  • червоний чай.

Японський манікюр Masura виконується не більше однієї години. Роблять його у кілька етапів:

  • знежирення спеціальним спреєм для очищення;
  • спилювання краю нігтів за допомогою дерев'яної пилки;
  • насичення нігтів вітамінами сироваткою.

japonskий manikjur, manikjur Masura, japonskий uhod za nogtjami, krasivye nogti po-japonski, japonskа система uhoda za rukami, uhod po-japonski При цьому якщо процедура виконується на нігтях, що шаруються - використовується пилка із замші, вона більш щадна і не зашкодить і без того ослабленим нігтям. Склад сироватки у кожному окремому випадку підбирається індивідуально. Для цього використовуються спеціальні діагностичні таблиці. Сироватка сприяє регенерації клітин та насичує нігтьові пластини корисними речовинами.

Після цього майстер приступає до масажу рук та кутикули. Після закінчення процедури на нігті наноситься мінеральна паста, насичена мікроелементами. Нею заповнюються мікротріщини на нігтьових пластинах. На завершення на нігті наносять особливу пудру для полірування на основі бджолиного воску. Вона надає нігтям надзвичайно привабливого глянсового блиску. japonskий manikjur, manikjur Masura, japonskий uhod za nogtjami, krasivye nogti po-japonski, japonskа система uhoda za rukami, uhod po-japonski

На завершення процедури руки масажують ароматизованими мішечками із шовку – «ацуї». Залежно від кожної окремої процедури, вони можуть використовуватися холодними або теплими, доповнюватися суцвіттями сухих квітів, маслами або солями мінералів.

Користь манікюру Masura

Masura не можна назвати звичайним манікюром. Це цілий комплекс, створений спеціально для забезпечення повноцінного догляду за руками та нігтями зокрема. З його допомогою нігті насичуються поживними речовинами, діяльність клітин шкіри активізується, руки виглядають доглянутими та молодими. japonskий manikjur, manikjur Masura, japonskий uhod za nogtjami, krasivye nogti po-japonski, japonskа система uhoda za rukami, uhod po-japonski

Цей комплекс виконання манікюру здатний ще більше підкреслити красу здорових та доглянутих нігтів. Що стосується ослаблених і ламких нігтів та нігтів, що шаруються, то для них він просто необхідний.

А ви готові подарувати своїм нігтям здоровий відтінок? Записуйтесь на комплекс Masura та обов'язково поділіться з нами у коментарях отриманим результатом.