Маркер для брів із ефектом мікроблейдингу

Ранковий макіяж забирає багато сил та часу. Ми поспішаємо на роботу і так не хочеться вставати на годину раніше, щоб «навести красу». Значно спростити цей процес допоможе маркер для брів. Якщо ж він має додатковий ефект мікроблейдингу – неймовірний результат забезпечений на всі 100%.

mikroblejding, flomaster dlja brovej, flomaster s mikroblejdingom, mikroblejding doma Наслідки вищипування

Кейт Мосс свого часу стала зразком прекрасних брів. Ось тільки справа все в тому, що на той час у тренді були вищипані брови (йдеться про 2020-й). Тепер, коли в моду увійшли природні густі брови, всі почали старанно відрощувати їх, ось тільки зробити це швидко може далеко не кожна жінка.

Шкода, звичайно, проте, робити нічого і доводиться і, як правило, доводиться звертатися до фахівців. А вони, своєю чергою, відправляють на татуаж чи мікроблейдинг. Звичайно, у цих процедурах є свої переваги. Якщо майстер якісно виконає свою роботу, то вам забезпечено красу, яку не потрібно буде «підправляти» щодня. Проте, мінусів такі процедури теж мають чимало. mikroblejding, flomaster dlja brovej, flomaster s mikroblejdingom, mikroblejding doma

Якщо майстер зробить брови не такими, якими ви їх уявляли, виправити його «творчість» буде дуже складно, а часом зовсім неможливо. Також недоліком можна вважати й те, що форма, яку зробив майстер, «приклеїться» до вас на кілька років і змінити її не вдасться.

Ну і, звичайно, далеко не всім подобається ціна салонних процедур. Але, інноваційне рішення сучасної б'юті – індустрії позбавляє жінок всіх цих проблем. Лише один продукт вирішує відразу все. Йдеться про brow – маркер.

Ефект

Вибираючи засіб, уважно дивіться – вам потрібен саме маркер для брів, оскільки за методикою дії він відрізняється від аналогічного продукту для повік. Якщо останній просто незамінний для того, щоб намалювати яскраві, соковиті та насичені стрілки, то маркери у форматі, призначеному для брів, повинні діяти делікатніше.

І, на відміну від жорсткого і довгого аплікатора, фломастерів для очей, маркери для брів мають аплікатор коротший і тонший, та й пігментація його не така висока. Все це в поєднанні дозволяє повноцінно зімітувати натуральні волосинки на шкірі. І все, вуаля, з таким маркером ви за лічені хвилини, не докладаючи особливих зусиль, станете володаркою густих брів. marker dlja brovej, marker flomaster, jeffekt ot markera dlja brovej

Переваги

Крім того, фломастери для брів створюють особливе, практично прозоре покриття. Саме тому макіяж з їх використанням набагато графічніший, ніж макіяж, який створювався за допомогою тіней, олівців, пудри або помадок.

Весь секрет у тому, що маркер працює одночасно і зі шкірою в місці нанесення, і з волосками. Саме це дозволяє надати густим бровам настільки природного вигляду. Єдине, що обов'язково потрібно враховувати при використанні маркера – це максимальна акуратність при використанні засобу. мікроблейдинг фломастером

Секрети застосування

Усі жінки колись були маленькими дівчатками та малювали свої перші шедеври фломастерами. Тут технологія та сама, тільки от рухи й тиск на маркер повинні бути дещо легшими. Тоді ваші брівки будуть виглядати максимально натурально. mikroblejding, flomaster dlja brovej, flomaster s mikroblejdingom, mikroblejding doma

Маленькі короткі штрихи, за допомогою яких поступово заповнюються прогалини, допомагають поступово забезпечити бровам необхідну густоту та подарувати бажану форму. Ще один секрет ідеального макіяжу – малюйте штрихи у напрямку зростання волосся.

Закінчивши «урок малювання», причешіть та зафіксуйте волоски. Це зробить брівки акуратними.