Манікюрні пилососи

Якщо Ви майстер манікюру і дбаєте про чистоту та охайність, своє здоров'я та безпеку клієнтів – манікюрний пилосос стане ідеальним рішенням. Він очищає повітря, запобігає подразненню очей та хвороб дихальної системи та від прояву алергічних реакцій.

pylesos dlja manikjura, modeli manikjurnych pylesosov, vidy pylesosov dlja manikjura, обладнання dlja perekura Необхідність у манікюрному пилососі

Один з найновіших екологічних пристроїв допоможе Вам дотримуватися охайності та акуратності незалежно від того, де Ви приймаєте клієнтів – вдома чи в манікюрному салоні. Очищення повітря від парів акрилу та нігтьового пилу важливе в будь-якому випадку. Це однозначно помітите Ви та гідно оцінять Ваші клієнти. Та й службі санітарно-епідеміологічного контролю, представники якого люблять регулярно відвідувати косметологічні салони, таке технічне пристосування сподобається однозначно.

pylesos dlja manikjura, modeli manikjurnych pylesosov, vidy pylesosov dlja manikjura, обладнання dlja perekura Моделі та їх відмінності

Отже, в тому, що пилосос для манікюру можна вважати таким же необхідним пристосуванням для майстра манікюру як CCFL- або UV+LED лампа, і манікюрний набір зі стерилізатором ми вже розібралися. Тепер залишилося визначитися з тим, які функціональні характеристики приладів потрібно враховувати при виборі моделі. Отже, варто оцінювати:

  • рівень потужності та енергоспоживання;
  • розмір мішечка - пилозбірника;
  • рівень шуму у робочому режимі;
  • зовнішній дизайн приладу.

pylesos dlja manikjura, modeli manikjurnych pylesosov, vidy pylesosov dlja manikjura, обладнання dlja perekura Також, враховуючи потік клієнтів, потрібно вибирати відповідний час безперервної роботи певної моделі. Якщо клієнтів багато – показник має бути досить високим.

Відмінності за способом встановлення

Залежно від габаритів приміщення та вільного місця у ньому чи на робочому столі, підбирають модель, враховуючи її спосіб встановлення. pylesos dlja manikjura, modeli manikjurnych pylesosov, vidy pylesosov dlja manikjura, обладнання dlja perekura Розрізняють такі види манікюрних пилососів:

  • прилад, що вбудовується в стіл для манікюру - відсутність гвинтів не заважатиме ні майстру, ні клієнту, ергономічний дизайн звільнить вільний простір.
  • настільна модель легко переміщається з місця на місце та обладнана комфортною подушечкою для рук;
  • міцним корпусом, потужністю продуктивності та витяжки відрізняються моделі, призначені для педикюру. pylesos dlja manikjura, modeli manikjurnych pylesosov, vidy pylesosov dlja manikjura, обладнання dlja perekura

Працювати з подібним обладнанням дуже просто. Простий і догляд за ним – достатньо лише очищати пилозбірник після прийому кожного клієнта. Мішок багаторазовий, прати його можна вручну або в пральній машині на делікатному режимі. Якщо Ви працюєте активно, раз на місяць – півтора необхідно змінювати мішок новим.

Використовуйте у своїй роботі якісне професійне обладнання та Ваші клієнти, безперечно, оцінять Вас як досвідченого майстра. Успіхів Вам у роботі.