Манікюр зі стрічками

Липка стрічка для манікюру знову на вершині популярності. Залежно від техніки її нанесення вона може допомогти у створенні яскравого чи стриманого дизайну. А можна втілити у життя весь свій креатив та створити неймовірний та стильний образ.

manikjur s lentami, krasochnyj manikjur, lenty dlja manikjura, design dlja manikjura s lentami Для того, щоб стати справжнім профі у нанесенні стрічки не доведеться витрачати багато часу. Ця технологія досить проста і навчитися зовсім нескладно. Для того, щоб самостійно зробити гарний дизайн зі стрічками знадобиться лише кілька тренувань. Отже, як користуватись стрічками для манікюру. Професійні майстри нейл-арту вже розробили відразу кілька варіантів їх нанесення. Безпосередньо сам принцип полягає у створенні різноманітних геометричних малюнків та візерунків.

Етапи виконання манікюру зі стрічками

Цілком логічно, що для того, щоб приступити до виконання манікюру зі стрічками, необхідно спочатку зробити гігієнічну чистку. Апаратний манікюр або класичний, обрізний чи необрізний – тут Ви можете діяти на власний розсуд.

manikjur s lentami, krasochnyj manikjur, lenty dlja manikjura, design dlja manikjura s lentami Другим етапом буде нанесення базового шару, який потрібно ретельно висушити. Далі наносимо основний відтінок кольору, на щастя, вибір кольорів гель лаків просто величезний. Знову ж таки просушуємо лак.

Переходимо до самої стрічки. Нарізаємо потрібні по довжині відрізки та наклеюємо їх на нігті у визначеному порядку. Після цього можна наносити другий колір. Тут найголовніше не допускати, щоб другий тон лаку надто сильно забруднив самі стрічки. Тоді не доведеться занадто багато часу витрачати на те, щоб їх очищати.

При необхідності продовжуйте роботу вже з третім кольором, якщо, звичайно, така є у вибраному Вами дизайні. Після зафарбовування всіх ділянок можна приступати до зняття скотчу. Для цього найкраще використовувати спеціальний пінцет. У такому разі ризик пошкодити щойно виконаний манікюр буде набагато меншим. Знявши скотч, все добре просушуємо і як завершальний етап наносимо на нігті фінішне покриття. Такий дизайн манікюру зі стрічками можна вважати найпростішим.

manikjur s lentami, krasochnyj manikjur, lenty dlja manikjura, design dlja manikjura s lentami Варіанти дизайну

Що стосується варіантів дизайну нігтів зі стрічками, то їх безліч. Тут все безпосередньо залежить від фантазії та рівня майстерності.

Геометрія – для майстринь-початківців варто звернути увагу на простіші дизайни. Стрічки акуратно викладають у певному задуманому заздалегідь порядку, а сама стрічка може використовуватись і як трафарет, і як елемент декору. Комбінуючи ці способи, можна одночасно отримати на нігті й кольорові смуги, і блискучі.

manikjur s lentami, krasochnyj manikjur, lenty dlja manikjura, design dlja manikjura s lentami Місячний - цей дизайн манікюру досить складний, тому перш ніж приступати до нього, варто набити руку на простіших варіантах. Для того, щоб зробити місячний манікюр зі стрічками, клейку стрічку необхідно розміщувати на нігті із закругленням. Тільки не варто робити його надто різко. Якщо Ви не хочете робити закруглення самостійно - пошукайте в магазинах, так вже є готові фігурні стрічки з потрібною лінією рівного вигину. manikjur s lentami, krasochnyj manikjur, lenty dlja manikjura, design dlja manikjura s lentami

Французький – популярну за всіх часів класику дуже просто втілити в життя за допомогою тих самих фігурних стрічок. Після покриття основним кольором лаку всієї нігтьової пластини висушіть лак під лампою та приклейте стрічку. Покрийте вільний край лаком іншого кольору і зніміть її. Знову просушіть нігті. Для завершення образу і надання йому особливої вишуканості на межі кольорів можна закріпити стильну стрічку обраного в гармонії з манікюром відтінку.

Це ще далеко не всі варіанти дизайнів зі стрічками – смужки та сітка, складна геометрія та абстракція. Згодом Ви сто відсотків навчитеся виконувати найскладніші малюнки. Успіхів Вам і чекаємо від Вас фотографії в коментарях.