Манікюр з мівіною

Манікюр із Мівіною! Шокує, чи не так? Ми вже розповідали, причому неодноразово, яким шокуючим може бути дизайн манікюру. І, пірсинг на нігтях – це далеко не найдивовижніший варіант.

manikjur s mivinoj, mivina na manikjur, vkusnaja mivina, nogti s mivinoj, mivina na nogtjah Усі хочуть бути красивими, але далеко не всі хочуть витрачати на це гроші, а деякі жінки просто не мають грошей. Зараз я розповім Вам, як зробити найдешевший у світі манікюр у домашніх умовах. При цьому на нього Вам доведеться витратити ну максимум гривень 10-15. І то тільки в тому випадку, якщо у Вас вдома не знайдеться пачки Мівіни, Ролтона або будь-якої іншої вермішелі швидкого приготування.

Крім цього, Вам знадобиться невеликий шматок кулінарної фольги, суперклей та манікюрні інструменти. Уявляєте, це абсолютно все, що Вам знадобиться, щоб порадувати себе довгими нігтиками. Боїтеся зважитися на такий «ризикований» експеримент? Не варто статистика говорить про те, що вже на той момент, коли Ви читаєте цю статтю, процедуру вже випробували на собі майже 3 000 000 людей. manikjur s mivinoj, mivina na manikjur, vkusnaja mivina, nogti s mivinoj, mivina na nogtjah

Зараз я розповім Вам поетапно, як наростити нігті за допомогою локшини швидкого приготування. Звичайно ж, для початку потрібно зробити манікюр – апаратний чи класичний – це вирішувати особисто Вам. Головне – підготувати нігті, надати їм бажаної форми та підготувати до нанесення Мівіни. Нігті обробляємо по одному. manikjur s mivinoj, mivina na manikjur, vkusnaja mivina, nogti s mivinoj, mivina na nogtjah

  1. За допомогою ступки або будь-якого іншого пристосування Мівін слід дуже добре подрібнити - вона практично повинна нагадувати борошно.
  2. Шматок фольги підкладаємо під ніготь.
  3. На фольгу наносимо клей.
  4. Поверх клею на фольгу наносите розкрошену Мівін.
  5. Чекаємо на повне висихання клею з Мівіною.
  6. Надаємо нігті бажану форму.

manikjur s mivinoj, mivina na manikjur, vkusnaja mivina, nogti s mivinoj, mivina na nogtjah І секрет успіху – ні клею, ні Мівіни не шкодуйте. Усього накладайте чим більше. Коли суперклей повністю засохне, Ви можете сміливо, без жодних вагань спиляти все зайве за допомогою звичайної пилочки для манікюру. manikjur s mivinoj, mivina na manikjur, vkusnaja mivina, nogti s mivinoj, mivina na nogtjah

Все, що залишилося – це вибрати лак для нігтів улюбленого кольору та нанести покриття. Якщо у Вас вдома є всі необхідні для нанесення гель лаку інструменти – можете покрити нарощені Мівіної нігті саме ним.

Спробуйте зробити такий незвичайний та нереально дешевий манікюр, не виходячи з дому, та обов'язково розкажіть нам, що у Вас вийшло.