Манікюр з градієнтом

Стьобаний манікюр гарний вже сам по собі, я ж хочу запропонувати Вам цікаве поєднання цього варіанта дизайну з градієнтом. На мою думку, результат виглядає дуже стильно та оригінально.

design manikjura s gradientom, gradient на stegannom manikjure, manikjur s gradientom, stegannyj manikjur Виконуючи стьобаний манікюр з градієнтом, більшість жінок вважають за краще виконувати плавний перехід у зміні одного кольору на інший, але особисто мені більше до вподоби робити на окремих частинах нігтьової пластини унікальний відбиток.

На мій погляд, такий варіант дуже цікавий, і при цьому не викликає непорозуміння через змішування численних кольорів лаку. Для того, щоб зробити стьобаний манікюр з градієнтом пропоную мій особистий «рецепт», Вам знадобиться підготувати:

  • Основу для лаку ;
  • Два кольорові лаки;
  • Клейку стрічку;
  • Губку;
  • Фініш.

design manikjura s gradientom, gradient на stegannom manikjure, manikjur s gradientom, stegannyj manikjur

Як виконувати дизайн

В першу чергу, для того, щоб зробити шикарний стьобаний манікюр з градієнтом Вам потрібно буде виконати звичайну чистку - як варіант можете спробувати для себе ще відносно новий у нас гарячий манікюр.

Далі відсуньте кутикулу і надайте своїм нігтикам бажану форму. Для цього підійде гарна якісна пилочка для нігтів. Потім нанесіть на нігті основу. Це захистить нігтьові пластини від шкідливого впливу пігментів, що містяться у кольорових лаках для нігтів.

design manikjura s gradientom, gradient на stegannom manikjure, manikjur s gradientom, stegannyj manikjur

Після повного висихання основи потрібно покрити нігті кольоровим лаком і дочекатися його повного висихання. Коли лак висохне, наносите на нігтьові пластини спеціальні клейкі стрічки. Їх наклеюють по діагоналі. Спочатку в одному напрямку, потім, у протилежному. Зрештою у Вас повинні вийти акуратні рівні ромбики.

design manikjura s gradientom, gradient на stegannom manikjure, manikjur s gradientom, stegannyj manikjur

Якщо Ви не хочете перезавантажувати ніготь можете малювати ромбики тільки на частини нігтьової пластини. Другий вибраний Вами лак нанесіть на спеціальну губку для градієнта. Надрукуйте його аж до середини нігтя – за бажанням можна трохи далі.

У цей момент потрібно чекати коли лак висохне, не можна відразу відклеювати з нігтів стрічку. Починати при цьому потрібно з її останнього шару. Завершальним етапом роботи вважатимуться нанесення фінішного топа.

Ось і все - стильний дизайнерський манікюр з градієнтом готовий. Ми ж з нетерпінням чекаємо на Ваші фотографії в коментарях.