Манікюр у різних країнах світу

Здійснімо манікюрний тур деякими країнами світу і познайомимося з особливостями нігтьового сервісу!

Manikjurnye osobennosti в raznych stranh,SShA, Japonija,Francija,Anglija

Французький манікюр

Не знаємо, чи буде це для вас новиною, але французький манікюр придумали не у Франції. Спосіб такого фарбування нігтів вигадали в Америці в Голлівуді. Для актрис було важливо, щоб їхній манікюр підходив під кожне вбрання, а перефарбовувати нігті щоразу після зйомок було проблематично. А назвали його так тому, що французькі моделі підглянули цю ідею і понесли її в маси. Насправді у Франції якість манікюрного сервісу у жалюгідному стані. Ціна на найпримітивніший манікюр становить від 20 євро. А якщо ви вирішите піти до салону, то будьте готові віддати всі 50 євро. При цьому таких послуг, як у нашій країні, вам не бачити. Максимум, що зроблять, це порівняють кутикулу і коряво нафарбують нігті. Більшість француженок роблять манікюр у домашніх умовах або просять подругу.

Manikjurnye osobennosti в raznych stranh,SShA, Japonija,Francija,Anglija

Англійський манікюр

Англійський манікюр вважається серед європейок найякіснішим. Причина такої оцінки – стійкість лакового покриття. Але процес манікюру залишає бажати кращого. В Англії заборонено обрізати кутикулу, щоб не поранити клієнта. Тому англійці всіляко уникають використання різальних інструментів. Людині, яка звикла до акуратного манікюру, може здатися, що остаточний результат не надто хороший. Ціни на послуги невиправдано дорогі. Манікюр у салоні коштує близько 50-60 євро. Чи варто платити такі гроші, якщо все одно доведеться переробляти?

Manikjurnye osobennosti в raznych stranh,SShA, Japonija,Francija,Anglija

Німецький манікюр

У Німеччині рівень нігтьової майстерності також дуже низький. Все, що зазвичай роблять німецькі манікюрниці – це фарбують нігті в один тон чи френч. Нашим жінкам у цій країні доведеться важко, тому що складний дизайн тут майже не трапляється. Важко там і з техніками манікюру. У салонах використовуються найпримітивніші пристосування та засоби. Але, попри це, манікюр у Німеччині досить популярний. Деякі навіть викликають майстра додому. Вартість послуг варіюється від 30 до 60 євро.

Manikjurnye osobennosti в raznych stranh,SShA, Japonija,Francija,Anglija

Голландський манікюр

У Голландії настільки мало манікюрних салонів, що записуватись на подібну процедуру необхідно за кілька місяців. Манікюр робиться тільки для особливих випадків і виглядає досить примітивно. Але попри це, майстри готові до експериментів. Але у разі неординарного дизайну відповідальність повністю лягатиме на плечі клієнта, оскільки голландські манікюрниці просто багато не вміють. Ціна на манікюр становить 55–70 євро. Так що, пані, подумайте! Можливо, є сенс переїхати до Голландії та відкрити свій нігтьовий бізнес?

Manikjurnye osobennosti в raznych stranh,SShA, Japonija,Francija,Anglija, Gollandija

США

Манікюр у США роблять... китайці. Ні, це не друкарська помилка. Більшість манікюрних салонів в Америці належить китайцям. На відміну від європейців, американський манікюр буває обрізним. Від використання кусачок тут не відмовляються, але про це потрібно просити. Під час процедури використовуються найпростіші інструменти: пилка та кусачки. Гарних салонів у США дуже мало. Для того, щоб знайти свій, необхідно довго шукати. Чудова новина! Американські майстри манікюру практикують авторський дизайн. До речі, навчатися вони їздять до країн СНД.

Манікюрні особливості в різних країнах, Japonija,Francija,Anglija, Gollandija

Манікюр у Японії

Манікюр у Японії – це не косметична, а лікувальна процедура. Клієнт отримує максимальну кількість уваги. Майстри манікюру роблять ванночки, використовують креми, скраби, сироватки та інші засоби. Кутикула в Японії не обрізається, а, як і в Європі, розм'якшується і забирається апельсиновою паличкою. Щодо дизайну, то в Японії ще практикують варіанти, популярні в 90-х. Довгі гострі нігті, яскраві кольори, незвичайний та помітний малюнок – тренди японського манікюру. Велику популярність має нарощування нігтів. Після зняття покриття проводиться безліч лікувальних та відновлюючих процедур.

Манікюрні особливості в різних країнах, Japonija,Francija,Anglija, Gollandija

Висновок напрошується сам: наші майстри манікюру набагато досвідченіші та талановитіші за своїх закордонних колег, а ручки наших жінок завжди доглянуті та красиві. Цінуйте наших майстрів і будьте завжди привабливими!