Манікюр – цікаві факти
Манікюр – процедура звична для всіх жінок і більшості чоловіків. Але є і маловідома інформація, якою я зараз і поділюся з вами.
Попри те, що коріння самої назви процедури латинське, поняття народилося в Індії, саме там уперше людство звернуло увагу на здоров'я та стан своїх нігтів. Але про історію манікюру я вже розповідала, і повторюватися не буду. Поговоримо про цікаві факти.
- Ацтеки вперше вигадали нейл арт. Саме їм належить традиція оздоблення нігтів символами. Для цього використовувалися натуральні пігменти та спеціальні символи. Найпопулярнішим дизайном було біле покриття нігтя із намальованим на ньому червоним орлом.
- Апельсинова паличка спочатку була інструментом стоматологів. Легенда говорить, що вперше вони були використані в манікюрі за часів французького короля Луї-Філіппа I. У монарха запалилася задирка на нігті, допомогти позбавитися проблеми допоміг придворний лікар, скориставшись для цього стоматологічною паличкою.
- Перший стійкий лак від компанії Ревлон побачив світ у 1935-му році. Він тримався упродовж трьох діб і не боявся води.
- Нарощування акрилом також виникло завдяки стоматологам. Батьком нігтьового покриття став пломбувальний матеріал, по суті, акрилова пластмаса.
- Свіжість лаку визначається лише з однієї його краплі. Якщо на її формування йде 2-3 секунди – лак занадто рідкий, якщо формується крапля понад 5 секунд – лак занадто густий.
- При підвищеній ламкості нігтів замініть олію для кутикули на зміцнюючий засіб, що містить у своєму складі кератиновий комплекс. Різницю ви побачите вже за місяць.
- При слабких нігтях необхідна надзвичайно делікатна пилка. Бажано придбати двосторонній інструмент. По обидва боки абразивність різна. Це дозволяє однією стороною полірувати нігті, а іншою – надавати їм форму.
- Не варто намагатися самостійно зробити апаратний манікюр – не маючи відповідного досвіду, ви ризикуєте завдати непоправної шкоди нігтьовим пластинам.
- Не хвилюйтеся, якщо вільний край нігтя пожовк. Нічого страшного в цьому немає, а якщо явище вам візуально неприємне просто відбіліть нігті. Я вже ділилася з вами інформацією про те, як правильно це зробити.
Вам відомо ще щось цікаве про манікюр? Розкажіть нам у коментарях.