Манікюр різних країн світу

Мода на манікюр змінюється не тільки з часом, вона здатна змінюватись і залежно від географічного розташування. Дизайн, який буде модним на європейському континенті, може здатися щонайменше дивним в Африці чи Азії.

Давайте поговоримо про те, який манікюр вважається стильним та модним на різних континентах нашої планети та у різних країнах світу.

Корея

Жінкам Кореї дуже подобається манікюр, що містить у собі багато декоративних елементів. Вони люблять химерні блискітки та наклейки. Віддають перевагу градієнтним підкладкам і перламутровим шарам. Популярні в Кореї різноманітні варіанти мармурового манікюру та абстрактні проекції ліній. Тобто, в Кореї доречний ніжний і м'який і водночас яскравий дизайн манікюру, що привертає увагу.

Японія

Смакові уподобання жительок Країни Вранішнього сонця багато в чому схожі з уподобаннями кореянок. Різкі градієнти із прозорих тонів у щільні, насичені кольори. Японкам подобаються мімішні малюнки та прозора зона кутикули.

Америка

Спочатку сміливі та розкуті американки славилися своєю пристрастю до нігтів екстремальної довжини. Моделювання нігтів відрізняється жорсткими формами та великою кількістю декору. Як варіант американки часто розглядають такі дизайни, де кожен ніготь має своє власне індивідуальне покриття та стиль.

Чехія

Тут у порівнянні з американським континентом, все більш просто і водночас брешемо ніжно. Нюдові пастельні відтінки, класика легких ненав'язливих дизайнів це те, що в першу чергу приваблює жінок Чехії. Навіть якщо вони нарощують нігті, то вважають за краще вибирати максимально природні форми, уникаючи надмірно довгих нігтьових пластин. Велике значення надають чищенню нігтів перед декоративним манікюром.

Голандія

Як не дивно, але мешканки цієї просунутої європейської держави практично ніколи не покривають нігті декоративним покриттям, обмежуючись  наданням їм форми та видаленням кутикули.

А з мешканкою якої країни асоціюєте себе ви? Яким варіантам дизайнів манікюру віддаєте перевагу особисто ви? Розкажіть нам у коментарях.