Манікюр, про який час забути

Поява гель лаків призвела до того, що майстри почали створювати на нігтях справжні шедеври. Натюрморти, кольорові вибухи та об'ємні малюнки. Загалом усе те, що зараз уже стало зовсім немодним. То який манікюр сьогодні може стати ознакою поганого тону? Поговоримо.

Стрази на нігтях

Якщо ще зовсім недавно вважалася дуже стильною викладка одного або кількох нігтів стразами, то зараз це вже явний антитренд. До речі, вартість манікюру зі стразами була досить високою. Якщо ж ви не в змозі відмовитися від Swarovski, зупиніться на одному кристалі. Зараз у тренді акуратний манікюр, і цього буде цілком достатньо.

Нігті стилети

Зараз нігті стилети підійдуть лише для костюмованої вечірки. У повсякденному житті вони зовсім недоречні. До того ж такий манікюр дуже незручний. Раніше таке нарощування було модним, а тепер можна не страждати – стилети стали антитрендом.

Об'ємний малюнок на нігтях

Старомодними на сьогодні стали квіти та фігурки з акрилу, нанесені на нігті. Мінімалізм і гладке рівне покриття - ось на що сьогодні потрібно звертати увагу, щоб виглядати модно і стильно.

Нігті з розписом

Зараз вже не модні ні малюнки на нігтях, ні намальовані квіточки чи розпис – хохлома. Все це замінили точки та геометричні лінії. Завиточки та мережива вже пішли в минуле

Нігті з акрилу

Модний закон скасував популярність акрилового нарощування. Нарощування двох сантиметрових нігтів вже зовсім не актуальне.

Вибираючи дизайн манікюру, звертайте увагу на нові модні тренди та залиште в минулому варіанти манікюру, що стали немодними. Не забувайте поділитись з нами фотографіями у коментарях.