Манікюр «полуничка»

Влітку так хочеться чогось яскравого, барвистого та стильного, чогось, що по-справжньому стане літнім барвистим символом. А чого так багато влітку? Правильно, полунички. Ось і поговоримо з вами про ідеї для дизайну полуничного манікюру.

letny manikjur, manikjur klubnikka, klubnichny manikjur, manikjur dlja leta

Кому варто робити літній манікюр із полуничкою

Влітку яскраві фарби будуть доречні не лише у взутті та одязі, вони матимуть чудовий вигляд і на нігтях. До яскраво-червоного манікюру всі вже звикли, тому ми пропонуємо стильні принти – полуничку. Ягоди на свій розсуд можна малювати цілими або в розрізі, можна прикрашати малюнком один - два нігті, а можна всі одразу. Полунички багато не буває!

Яскравий та стильний полуничний дизайн відмінно підійде ніжним і мрійливим особам. Соковиті фарби підіймають настрій, і, водночас виглядають по-жіночому романтично. Такий манікюр однаково добре можна поєднувати й з неймовірно легкими повітряними сукнями, і зі звичайними джинсами. Головне, визначиться із технікою виконання цього стильного дизайну. Тут ми можемо вам порекомендувати одразу кілька варіантів. letny manikjur, manikjur klubnikka, klubnichny manikjur, manikjur dlja leta

Ручний розпис на нігтях

Створення унікального малюнка на руках - це чудова ідея для тих, хто чудово справляється з пензлем для малювання. Якщо ви ще не вважаєте себе професіоналом, спробуйте почати з маленьких зображень полунички, в яких не доведеться промальовувати дрібні деталі. Для новачків чудово підійде варіант намалювати на нігті трикутник і трохи згладити всі кути. Трикутник, що логічно, ми малюємо червоною фарбою, а вже потім, коли лак підсохне, малюємо на червоному маленькі чорні крапки, що зображають насіння ягоди.

Можна додати до полунички листочки, але це вже як вийде. Фон для такого малюнка можна вибирати будь-яким, це може бути однотонне покриття, смужка або горошини, загалом, чого душа забажає. letny manikjur, manikjur klubnikka, klubnichny manikjur, manikjur dlja leta

Наклейки - полунички

Це однозначно найпростіший і найлегший спосіб того, як прикрасити свої нігті зображенням яскравої соковитої ягідки. Він чудово підійде всім, хто не дуже любить або не вміє малювати, тим, хто не вміє тримати в руках пензлик або тим, кому просто не вистачає терпіння. Аплікації, так само як малюнок можна наносити на один ніготь або відразу на всі. Крім цього, можна вибирати між покриттям цілого нігтя або наклеювати малюнок тільки на його частину.

Вибираючи наклейки, зверніть увагу, що вони мають різні техніки нанесення. Одні аплікації клеяться відразу після того, як ви знімете їх з трафарету, інші вимагають попереднього розмочування у воді.

Техніка стемпінгу – готові візерунки

Техніка стемпінгу – це ще один простий варіант нанесення на нігті полунички, який легко підійде навіть новачкам. До речі саме ця техніка матиме гарний вигляд на коротких нігтях. letny manikjur, manikjur klubnikka, klubnichny manikjur, manikjur dlja leta

Послідовність дій дуже проста:

  • нанесення основи;
  • трафарет;
  • фінішне покриття.

Ось і все – на ваших нігтях з'явилися яскраві літні ягідки - полунички. Вам сподобався такий манікюр? Розкажіть нам у коментарях.