Манікюр по фен-шу - значення кольору на різних пальцях

Догляд за руками та нанесення манікюру – справа звична для кожної жінки, що поважає себе. Увійшло у звичку і виділення одного-двох пальців за допомогою іншого, іноді різко контрастуючого кольору.

cveta manikjura, cveta на nogtjah, cvet manikjura

На тему того, який палець акцентувати, існує багато думок. Але чи всім відомо, що ця традиція безпосередньо пов'язана з давньокитайським вченням фен-шуй. Виявляється, це вчення говорить не тільки про приховані сили землі, воно розповідає також і про те, як обрати колір відповідно до своєї стихії, і про те, яке значення має колір манікюру на кожному Вашому пальчику. Цікаво? Тоді поїхали!

Пальці та життєві сфери

Згідно з прийнятими на сході традиціями кожен із прекрасних жіночих пальчиків покликаний нести відповідальність за певну сферу життя своєї власниці. Східна мудрість аргументує це тим, що саме руки є сполучною ланкою між людиною та енергетикою зовнішнього світу. Причому навіть ліва і права рука взаємодіють зі світовою енергією по-різному. До речі, про це говорить і сучасна кольорова психология, яка також пропонує свої рекомендації щодо вибору кольору лаку для манікюру.

manikjur, manikjur po fen shuju, japonskі tradicii, вибор свята лака, cvet dlja pal'cev на одdel'них nogtjah, разнокvetний manikjur Тобто якщо грамотно вивчити акупунктуру, можна буде самостійно створювати необхідні енергетичні вібрації, які згодом допоможуть розвиватися певній життєвій сфері. А виділити цю сферу і «направити її в потрібне русло» допоможе «спеціальний» колір манікюру, але, про це вже в наступній статті. Зараз зупинимося на значенні для манікюру кожного з пальців. А головне – на тому, які пальці варто вирізняти іншими кольорами. Для зручності пропоную Вашій увазі таблицю значень пальців обох рук. manikjur, manikjur po fen shuju, japonskі tradicii, вибор свята лака, cvet dlja pal'cev на одdel'них nogtjah, разнокvetний manikjur

Палець Ліва рука Права рука
Великий Безпричинні тривоги, час, витрачений дарма, невиправдані надії Покращення інтелектуальних можливостей, кар'єрне зростання, успіх у бізнесі
Вказівний Невпевненість у власних силах, фобії, страхи та комплекс неповноцінності Егоцентрична буркотливість
Середній Чуттєва сексуальність Надмірна сварливість і образливість, але, при цьому - залучення грошей
Безіменний Туга, смуток, розпач, печалі та образи, розставання та постійне почуття самотності Успіх у коханні, дружбі та сімейному вогнищі
Мізинець Плітки та зради, лестощі Спокій, благополуччя, оберіг від негараздів

manikjur, manikjur po fen shuju, japonskі tradicii, вибор свята лака, cvet dlja pal'cev на одdel'них nogtjah, разнокvetний manikjur Звичайно, розраховувати на те, що сьогодні Ви нафарбуєте потрібний пальчик певним кольором, а вже завтра будете улюбленими або багатими не варто. Але якщо постійно фокусувати свою увагу на «потрібних» пальцях – успіх забезпечений. Справа лише у часі. Ось так, такі маленькі та прості дії стануть шпаргалкою для проходження шляху до успіху.

Популярні поєднання

Найпоширенішим поєднанням, коли одним і тим же кольором виділяють відразу два пальці, вважається тандем безіменного та середнього. Таким чином, колір або дизайн манікюру, що відрізняється, саме на них стовідсотково приверне у Ваше життя фінансовий успіх, достаток і романтичне кохання.

manikjur, manikjur po fen shuju, japonskі tradicii, вибор свята лака, cvet dlja pal'cev на одdel'них nogtjah, разнокvetний manikjur Виділені середні пальці на обох руках прискорять зліт кар'єрними сходами та прискорять фінансове благополуччя. Безіменні пальці, пофарбовані в один колір, сприяють ніжному і вірному коханню, стабільності сімейних стосунків та міцному шлюбу.

Так що якщо Ви твердо знаєте, чого саме Вам потрібно від життя – вперед у манікюрний салон. Як вибрати "правильні пальці" я вже розповіла. Далі розповім, як визначиться з кольором по феншую.