Манікюр на рік Кролика

Дотримання східних традицій у питаннях манікюру вже стало звичним. Про манікюр з гороскопу знають практично всі. Отже, варто поговорити й про те, яким має бути манікюр на рік кролика.

Рік чорного кролика, що настав, вже сам по собі говорить про те, що на нігтях модниць цілком передбачувано з'являться милі пухнастики. Тож з головними принтами на нігтях ми в принципі розібралися. Залишилося ознайомитися з кольоровою гамою та техніками виконання.

Палітра року, що настав, - темно-синій, чорний, кристально білий з золотистими та сріблястими вкрапленнями. Не забуваємо і про класику – червоний лак для нігтів. Хорошим доповненням до манікюру будуть металеві прикраси та вкраплення фольги на нігтях. Зараз я хочу запропонувати вашій увазі кілька варіантів трендового манікюру.

Синє зі сріблом

Тут, як кажуть, доступно все, хоч 100 відтінків блакитного – популярним буде кожен із них і найніжніший світло-блакитний, і насичений темно-синій, практично чорний. Відмінно виглядає блакитний лак із вкрапленнями сріблястих відтінків. Можна наносити сріблястий шиммер або просто намалювати улюблений візерунок металевим лаком. У такому варіанті дизайну припадуть срібні прикраси. Як варіант, можна розглянути й біле золото.

Поєднання чорного та золотого

Поєднання милий кролик і зловісний чорний лак виглядає надзвичайно і навіть мімішно. Багатьом жінкам зараз не вистачає саме цього. Що стосується довжини нігтів та їх форми, то модним буде м'який квадрат нігтів із середньою довжиною.

Червоні нігті

Тут буде модним і мінімалізм у поєднанні з короткими нігтями, і мила мордочка зайчика на довгих нігтях гострої форми – вибирати винятково вам, дорогі жінки.

Нігті сірого кольору

Сірий відтінок чудово поєднується із самим символом року – кроликом. Саме такого кольору шубка у цих милих звірят. До речі, нігті сірого кольору чудово підходять для будь-якого сезону.

Доповнити манікюр можна не лише кролячими мордочками, взимку підійдуть і сніжинки, і ялинові гілочки. Навесні та влітку – морквина, а восени пофантазуйте самі. І не забудьте поділитися з нами фотографіями.