Ставлення майстрів манікюру до свят

Зізнаюся Вам у коханні, поки флюїди дня Валентина ще літають у повітрі. Не тому, що не встигла це зробити 14 лютого, а навпаки. Тому що цілий рік я не втомлююся доводити свою любов вам, дорогі мої клієнти. Адже вже хтось, а майстри краси знаються на цьому.

Давайте поясню вам, як проходить низка свят у житті «феї косметичних процедур».

Манікюр на 14 лютого

Все починається з «пострілів амурів», чиї стріли потрапляють у забуті частини тіла напередодні для Закоханих. Жіноча половина прокидається від січневої сплячки, млосно записуючись на перші в сезоні депіляції, інтимні стрижки та обов'язковий манікюр.

Дивно, але чоловіки теж не сплять – встигають подумати про зовнішній вигляд перед романтичною подією. А як подарунок своїм обраницям часом наполегливо вимагають надати дамі весь комплекс послуг:

- Моїй дівчині терміново потрібен манікюр та педикюр за повною програмою! - Молода людина, вже кінець робочого дня, сьогодні великий наплив, майстер дуже втомився, і після 22:00 подвійний тариф. Може, перенесемо на завтра? - Ні! Сьогодні! Плачу будь-які гроші!

Звичайно – кохання не чекає. Тим паче у день Валентина.

8 березня!

Потім хвиля активності накриває всіх, хто готується приймати вітання з Міжнародним жіночим днем. У результаті всі клієнти жіночої статі повинні встигнути навести "марафет" за три тижні між 14 лютого та 8 березня. Манікюр - топзапит. Три тижні у мене геть відсутнє відчуття, що я спала. Але весна йде – весні дорогу!

manicure-na-prazdniki

Моя колега з Донецька, була свідком, коли навіть під час вибухів бомб на вулиці, дівчина на відріз відмовлялася йти в бомбосховища і вимагала, щоб майстер продовжувала робити манікюр, бо в неї ввечері побачення і не існує форс-мажорів для його перенесення.

Тож світ врятує краса. Я це точно знаю.

Праця! Травень!

Великдень жінки теж хочуть відзначати з доглянутими ручками та гладкими ніжками. До того ж починається весільний сезон, який під зав'язку заповнює робочий графік наприкінці тижня.

Що температура за вікном, то вище попит на депіляцію і педикюр. Тому травневі свята майстри проводять як належить – у праці. Благо, дні вже довгі, і шансів зустрітися з нами в режимі «від світанку до заходу сонця» у клієнтів набагато більше. ))))))))))

Літо – гаряча пора, для майстрів манікюру

Відразу виникає бум випускних. Манікюр-педикюр-депіляція у режимі нон-стоп. У цей час починається народне свято під назвою «відкриття першого відпускного сезону». Віск кілограмами, лаки літрами, робота цілодобово. "Відкриття другого відпускного сезону" настає майже відразу за першим. А потім відразу відкривається третій.

Pedicure-dlja-letanogti-kokteili-pljag

У проміжках клієнти відзначають закриття цих сезонів, а у серпні всі дружно готуються до 1 вересня. І не забуваємо про те, що найпопулярніший місяць весіль теж серпень. У цьому літньому марафоні майстер, якому випав понад один вихідний день, вважається щасливчиком. Нічого – у січні відпочинемо!

Жовтень – незабаром новий рік!

Ледве спадає відпускна активність - і настає День вчителя, в який без манікюру теж не обійтися. До речі, якщо до цього часу ви забули записатися на передноворічну зустріч із феєю краси, то ще маєте шанс виправитися.

nanosit-lac-valikom

Далі ми можемо майже вільно розпоряджатися часом для підготовки до ваших особистих урочистостей та особливих днів. Можемо навіть відгукнутися на крик душі вашого кавалера, який зателефонує пізно увечері, благаючи зробити вам манікюр прямо зараз, тому що ви сказали, що з такими руками нікуди не підете. Десять попередніх компаній відмовили, а ми останні в його списку.

Новорічний забіг

А потім настає "місяць до нового року". Скажу чесно, я ненавиджу новий рік. Тому що на нього у мене не лишається сил. Але я люблю свою роботу. Коли після 16-годинного робочого дня заходиш додому, не відчуваючи рук і ніг від втоми, поповнюєш запаси матеріалів у робочих сумках, обробляєш інструменти та сподіваєшся хоч 4-5 годин поспати, раптом лунає дзвінок, і хтось із постійних клієнтів благає трубку ось це чарівне: «Ну, будь ласка, будь ласка, будь ласка! » І тут же звідкись з'являються сили, і ми мчимося до вас рятувати світ красою.

Так, звісно, є й святкові бонуси. Ви даруєте нам шоколадки та щедрі чайові. Але найдорожче! – коли ви милуєтесь собою після нашої зустрічі.

Думаю, ви переконалися, що заради вашої краси ми готові на все. Ну, чи майже на все.Телефонуйте – і ми приїдемо! Подбаємо про тіло і створимо свято в душі!