Манікюр до школи

У наш час практично неможливо умовити дівчинку-школярку не робити манікюр. Сучасна молодь практично з пелюшок намагається унаслідувати маму і наносити на нігті лак. Як поєднати бажане з необхідним і зробити гарні нігтики, не порушуючи шкільного етикету.

shkol'nyj manikjur, manikjur в shkolu, manikjur shkol'nicam, manikjur dlja shkol'nic, design shkol'nogo manikjura

У будь-якому випадку, обираючи манікюр до школи, слід насамперед враховувати факт того, що в навчальних закладах поряд зі сміливими б'юті – експериментами не вітаються яскраві фарби лаків для нігтів. Але, які тоді варіанти манікюру допустимі в школах? Поговоримо про це докладніше. Поговоримо про манікюр для найменших школярок, про дизайн та варіанти кольорової гами.

Особливості манікюру до школи

Звичайно ж, як і у разі будь-якого іншого дизайнерського рішення в нейл арті, манікюр до школи повинен починатися з чищення нігтів. Яким воно буде – апаратним чи класичним – вибирати насамперед вам.

Також варто пам'ятати про те, що нігтьова пластина у юних дівчаток ще зовсім ніжна і, відповідно, чутлива. Її м'якість і пластичність пояснюються насамперед тим, що в дитячих нігтях, років до 15, вологи міститься набагато більше ніж у дорослих. Тому роблячи манікюр дівчаткам необхідно враховувати такі нюанси:

  • не можна дуже сильно розпарювати руки;
  • не можна обрізати кутикулу;
  • не можна шліфувати поверхню, використовуючи грубий баф.

shkol'nyj manikjur, manikjur в shkolu, manikjur shkol'nicam, manikjur dlja shkol'nic, design shkol'nogo manikjura

Якщо кутикулу все ж таки потрібно видаляти, використовуйте гель-ремувер і апельсинову паличку. Ще краще вибирати сухий європейський манікюр.

Школа та модний нейл арт

Нюдові та нейтральні відтінки завжди залишаються модними та актуальними. Саме вони чудово підійдуть для шкільного манікюру. Зверніть увагу на лак молочно-білого кольору. Він чудово підійде для свята першого дзвінка оскільки має чудовий вигляд в поєднанні зі шкірою, що загоріла після літнього відпочинку. Підійдуть до цього свята і світло-коричневі лаки, що гармоніюють з осінню. shkol'nyj manikjur, manikjur в shkolu, manikjur shkol'nicam, manikjur dlja shkol'nic, design shkol'nogo manikjura

Школяркам однозначно сподобається і модний цього сезону - перламутр. Для нього ідеально підійдуть нігті у формі м'якого квадрата. Як варіант зверніть увагу і на перлинні лаки. У школу також можна вибрати один з дизайнів, що включає мінімалістичну геометрію - крапельки або смужки, крапки або невеликі бутончики.

shkol'nyj manikjur, manikjur в shkolu, manikjur shkol'nicam, manikjur dlja shkol'nic, design shkol'nogo manikjura

Отже, щоб манікюр дівчинки не викликав подив і був доречний у школі, вибирайте пастельні спокійні кольори лаків. Як варіант – крем, пудра чи кавові тони, молочно-білий чи небесно-блакитний, відтінки м'яти чи лаванди. Ну і, звичайно ж, класичний френч, який гарно і модно виглядає завжди й скрізь.

А який варіант манікюру до школи обирають ваші дочки? Чекаємо на ваші фотографії в коментарях.