Манікюр для медпрацівників

Статус медпрацівників висуває досить жорсткі вимоги до зовнішнього вигляду та, зокрема, до манікюру. Так, забороняється відрощувати довгі, гострі нігті або робити яскравий дизайн. У принципі, ці вимоги справедливі, оскільки запобігають травмуванню хворих лікарем або медсестрою під час проведення медичних маніпуляцій. Наприклад, пальпації чи іншого тактильного контакту.

manikjur, manikjur dlja medrabotnikov, medicinskij manikjur, manikjur dlja vrachej

Але жінці медику завжди хочеться залишатися красивою і бути в тренді модних тенденцій нейл арту. Адже крім робочих змін вони мають і особисте життя, ходять у гості, на вечірки та в ресторани де без гарних нігтів зовсім ніяк. Погодьтеся, було б дивно якби лікарі наносили лак після зміни та знову знімали покриття перед виходом на роботу.

Проте впадати у відчай не варто. Не порушувати професійні вимоги та водночас тішити себе стильним манікюром для жінок – медиків абсолютно реально. Можна зробити гарні нігтики, які не викличуть жодних зауважень у керівництва лікарні.

Особливості манікюру для медпрацівників

Потрібно, щоб нігті медпрацівників були обстрижені коротко, а вільний край їх має бути гладким. manikjur, manikjur dlja medrabotnikov, medicinskij manikjur, manikjur dlja vrachej

Тут прийде на допомогу вибір дизайнів манікюру на короткі нігті. Але, якщо покривати нігті звичайним лаком цілком можливе часте обламування їх вільного краю. Видовище саме по собі малоприємне і, знову ж таки, це може призвести до травмування пацієнта.

З цієї ситуації є два виходи - по-перше, можна постійно носити з собою пилочку для нігтів і миттєво упорядковувати зламані нігті. Але погодьтеся, це зовсім незручно і навряд чи сподобається медпрацівникам. manikjur, manikjur dlja medrabotnikov, medicinskij manikjur, manikjur dlja vrachej

Прекрасною альтернативою постійному ремонту може стати покриття нігтьових пластин гель лаком або шелаком. Його очевидні переваги ідеально підходять для медичних працівників. Йдеться про те, що шелак:

  • тримається на нігтях набагато довше, ніж звичайний;
  • захищає нігтьову пластину від обламування;
  • зміцнює нігті.

При цьому сучасна нігтьова індустрія надає на вибір модниць різноманітну палітру кольорів, що дозволяє жінкам підбирати дуже красиві та водночас непомітні кольори гель лаків. За бажання можна вибрати практично непомітний нюдовий колір, який буде непомітний на нігтях медичного працівника, але захищати та зміцнювати їх буде нітрохи не гірше, ніж лак яскравого відтінку. manikjur, manikjur dlja medrabotnikov, medicinskij manikjur, manikjur dlja vrachej

Для того, щоб звести до мінімуму ризик «ламання» нігтя потрібно запечатувати торці нігтьових пластин. До речі, такий варіант нанесення лаку відмінно виглядає на коротких нігтях.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що красиві нігті доступні й для медпрацівників, попри професійні вимоги. Користуйтеся нашими порадами, а зробити такий манікюр можна і вдома, і в салоні. Ми ж чекаємо у коментарях фотографії гарного манікюру медпрацівників.