Манікюр "бите скло"
Попри те, що цей тренд вже кілька років займає лідируючі позиції в манікюрі, у своєму блозі я не приділяла йому достатньо уваги. Тому сьогодні я заповню цю прогалину, наша тема – манікюр "бите скло".
Корея – це країна трендсеттер у питаннях догляду за зовнішністю, тому не дивно, що корейські бьюті-тенденції зі швидкістю світла поширюються у всьому світі. І сфера манікюру також не є винятком. Манікюр «бите скло» нам вже дуже добре знайомий, і багато хто з нас уже не раз вибирав його для своїх нігтиків. Але чого все почалося? І кому дякувати за створення цього воістину чарівного дизайну? Сьогодні я вам це розповім! :)
Хвиля популярності манікюру "бите скло" почалася з поста в Instagram від знаменитого корейського майстра манікюру Кен Парк Ин (Kyung Park Eun).
До речі, раджу вам звернути увагу на її сторінку в Instagram і надихнутися прекрасним, адже Кен Парк перетворила догляд за нігтями в справжнє мистецтво.
На фото красувався манікюр, створений з використанням маленьких шматочків целофану, які при нанесенні на ніготь нагадували уламки скла.
Такий манікюр справив фурор серед корейських модниць, а також швидко почав набирати популярності й за кордоном.
На створення манікюру «бите скло» майстра надихнула морська мушля, знайдена на березі. Її внутрішній перламутровий шар переливався безліччю кольорів і просто прикував погляд Кен Парк Ин.
Так несподівано надихнувшись на пляжі, Кен Парк почала шукати можливості відтворити цей ефект на нігтях. Для цього вона спробувала використати целофанові обгортки від цукерок. Але розрізавши їх на крихітні шматочки й наклеївши на нігті, вона зрозуміла, що вони занадто товсті, і візуально зовсім не схожі на перламутр.
Після довгих безуспішних пошуків тоншої обгортки від цукерок, вона нарешті знайшла японську компанію, яка створила унікальний голографічний папір під назвою «rainbow film», який було легше прикріпити до нігтя.
Попри те, що Кен Парк Ін була вже досить відома, саме «бите скло» на нігтях вивело її на новий професійний рівень.
Ця вірусна техніка є в арсеналі майже кожного майстра манікюру. А спочатку, багато хто намагався відтворити підглянутий у Кен Парк дизайн з підручних засобів, так само намагаючись використовувати целофан, або плівку з напиленням. Однак Кен Парк стверджувала, що використання правильного продукту має вирішальне значення:
«Я відразу порадила всім охочим скопіювати мій дизайн манікюру не купувати целофан, адже зазвичай целофановий папір плоский, а нігті – ні. Вони більш вигнуті, тому весь секрет у тому, щоб переконатися, що «бите скло» ідеально «розсипалося» на нігті, інакше вигляд буде дешевий і не акуратний.»
Тому Кен Парк Ін спільно з партнерами почала випускати спеціальні набори для створення манікюру «бите скло», які містили в собі вже готові дрібні частинки. Це дозволяє уникнути необхідності самому розрізати різнокольорову плівку на крихітні шматочки.
Це було зручно і практично, і згодом велика кількість виробників стали випускати різноманітні варіанти плівки для «скляного» манікюру.
Мені здається, що секрет популярності манікюру "бите скло" полягає в тому, що ви можете використовувати за основу будь-який колір лаку. «Бите скло» ефектно виглядає і на темному і на світлому покритті, адже голографічна плівка - прозора, тому чудово «взаємодіє» з усіма відтінками.
Особисто я люблю цей дизайн за простоту виконання і за те, як багато гламуру виходить з такого простого процесу. :)