Малюємо розкішні стрілки

Розкішними стрілками завжди вражають нас фотографії східних красунь. Спробуємо розібратися, як саме дівчата створюють такі неймовірно гарні стрілки та надають погляду містичну загадковість.

Чому схід?

Традиційно склалося, що найрозкішніший макіяж очей гарно виходить саме у східних жінок. У принципі, пояснити це можна цілком зрозуміло – саме очі є єдиною частиною обличчя, яке жінка Сходу показує на вулиці – решта прикрита традиційним хіджабом. От і намагалися східні красуні зробити свій погляд особливо виразним. Що сказати, це вдалося їм на всі 100%. Спробуємо зараз розкрити хоч деякі із секретів східних красунь.

Перед макіяжем

Насамперед ще на стадії планування макіяжу визначтеся з формою стрілок. Це багато в чому допоможе обрати засіб, точніше, продукт, за допомогою якого ви їх малюватимете:

  • для графічних стрілок - гелева підводка ;
  • для густих ліній з особливою чіткістю – лайнери.

Якщо ж у малюванні стрілок ви ще зовсім дилетант – краще зупинити свій вибір на підводці – фломастері. Працювати з нею недосвідченою рукою набагато простіше. Якщо в результаті вам будуть потрібні розтушовані стрілки - вибирайте олівці або тіні.

Стрілки з довгими «хвостиками»

Загадкові ефектні образи більшості красунь одразу ґрунтуються на промальовуванні довгих і трохи загострених на піднесеному кінчику стрілок. Вони самі по собі виглядають яскраво, стильно та привабливо та служать для створення знаменитого «котячого погляду». При цьому зверніть увагу, що підходять такі стрілки всім жінкам без винятку.

Стрілки з ілюзією пишних вій

Для виразнішого погляду використовується техніка промальовування лінії між віями. Край повіки підводкою чи олівцем профарбовується лінія.  Це дозволяє віям виглядати більш пишними та густими.

Для цього варіанту макіяжу повинні використовуватися певні продукти, це необхідно через те, що лінія війок розташовується дуже близько від слизової оболонки ока і тому засіб має бути стійким. Ідеально підійде кайал чи гелевий олівець. 

Розтушовування стрілок

Для розтушування стрілок використовуються сурми тіні або олівці. Техніка виконання досить проста. Після того як стрілки вже намальовані пензликом, вони розтушовуються до появи необхідної «димки». При цьому оптимальним напрямком руху буде "зсередини назовні". Виконуйте дії акуратно – контури та форми самої стрілки не повинні розмазатися та «загубитися»

Тепер, коли ви вже знаєте, як намалювати гарні східні стрілки, спробуйте, експериментуйте та обов'язково ділитесь з нами своїми фотографіями у коментарях.