Малюємо на нігтях самі

Викликати захоплення оточуючих хочеться завжди. Але, на жаль, іноді на відвідування манікюрного салону не вистачає або часу, або грошей. Чи знаєте Ви, що можна декорувати нігті самостійно?

risunki na nogtjah doma, risunki na nogtjah, nogti, nanosim risunok na nogtjah, інструменти dlja

Причому малюнок може набагато перевершити той, який буде нанесений майстром. Адже найголовніше у такій роботі – це фантазія, а хто знає, у кого вона краща, у Вас чи у майстра. До речі, цілком можливо, що отримавши нову навичку, Ви зможете непогано заробити.

Зараз я хочу надати Вашій увазі певні інструкції, які допоможуть Вам здійснити мрію. До речі, якщо Ви боїтеся приступати до самостійного нанесення малюнка, скажу Вам чесно – це зовсім не так складно, як може здатися, на перший погляд. Отже, переходимо до секретів нейл-арту.

Які інструменти стануть у пригоді

Для того, щоб на ваших нігтях з'явився гарний і оригінальний малюнок, потрібна наявність певних інструментів. Навряд чи вони є у домашній косметичці, це означає, що Вам необхідно буде придбати:

  • щітки;
  • волосок чи лайнер;
  • дотс;
  • голка.

Перш ніж вирушати за покупками, потрібно визначитися, яку саме техніку малювання Ви збираєтесь спробувати. risunki na nogtjah doma, risunki na nogtjah, nogti, nanosim risunok na nogtjah, інструменти dlja risovanija na nogtjah, dots dlja nogtej, kisti dlja nogtej

Щітки

Вибираючи пензлі потрібно звертати увагу на:

  • жорсткість;
  • форму.

І, звичайно, якість ворсу. Якщо Ви збираєтеся використовувати для нанесення малюнка засоби густі по консистенції, потрібні жорсткі пензлі, якщо ж, навпаки, Ви плануєте використовувати більш рідкі засоби, то потрібно буде обирати пензлі пом'якше.

Також саме від того, наскільки товстий пензель, і яка його форма залежить і товщина лінії. Вибираючи пензель, потрібно звертати увагу на вказаний номер. Найтоншим, що цілком логічно, буде пензель з нумерацією 00. Далі точно також – чим більше буде номер, тим товстішим буде пучок ворсу. risunki na nogtjah doma, risunki na nogtjah, nogti, nanosim risunok na nogtjah, інструменти dlja risovanija na nogtjah, dots dlja nogtej, kisti dlja nogtej

Таким чином, загострений круглий пензель з тонким ворсом найкраще підійде для того, щоб наносити за його допомогою художній розпис. Він чудово розписує контури та дрібні деталі навіть у найскладніших малюнках. Якщо Ви ще зовсім тільки початківець - вибирайте пензель з товстою ручкою, він набагато зручніше ляже Вам у руку.

Такий пензель, як віяловий підходить для нанесення градієнтного малюнка. Також з його допомогою зручно буде рівномірно розподіляти по нігтях блискітки. Плоский пензель допоможе рівномірно розподілити фарбу по нігтях. Він в основному використовується для китайського розпису. risunki na nogtjah doma, risunki na nogtjah, nogti, nanosim risunok na nogtjah, інструменти dlja risovanija na nogtjah, dots dlja nogtej, kisti dlja nogtej

Волосок або лайнер

По суті, це ті самі пензлі тільки з довшим ворсом. З їх допомогою промальовуються тонкі та довгі лінії, малюнки з геометричними формами.

Дотс

Для новачків цей інструмент здасться дуже незвичайним. Це свого роду паличка із кульками на одному або двох кінцях. Їх зручно використовувати для нанесення точок. Якщо передбачається складніший малюнок – візьміть кілька інструментів, що відрізняються за діаметром та величиною кульок. До речі, для створення абстрактних малюнків та дизайнів з точками та комами, не потрібно бути супер професіоналом. За допомогою дотса нанесуть малюнок навіть новачки. risunki na nogtjah doma, risunki na nogtjah, nogti, nanosim risunok na nogtjah, інструменти dlja risovanija na nogtjah, dots dlja nogtej, kisti dlja nogtej

Голка

Якщо Ви плануєте наносити малюнки по ще не висохлому гель-лаку або мокрому лаку Вам знадобиться голка. Щоправда, тут можна використати й звичайну швейну голку, яка знайдеться у кожному будинку.

За допомогою голки, комбінуючи різні матеріали, можна зробити й різнокольорові розводи. Особливо важлива голка в тих випадках, коли потрібно нанести на нігті дрібні деталі або дуже тонкі лінії.

Підбиваючи підсумки

Отже, коли Ви вже знаєте, які саме інструменти знадобляться, Вам залишається пустити в хід всю свою фантазію і придумати, яку саме красу Вам найбільше хотілося б побачити на своїх нігтях. І, звичайно, не забувайте поділитися з нами в коментарях тим, що у Вас вийшло.