Маловідомі факти про брови

Багато людей зовсім несправедливо недооцінюють значення власних брів. Але, як показує практика і багатовіковий досвід, брови потрібні не тільки для того, щоб передавати емоційну палітру, що охоплює нас - гнів, здивування або обурення.

brovi, interesnoe o brovjah, forma brovej, prednaznachenie brovej, brovi i vneshnost', identifikacija po brovjam, neobychnye brovi

З допомогою брів людина може виглядати привабливіше, правильно підібрана форма підкреслює всі зовнішні переваги. Саме від неї величезною мірою залежить характер нашої зовнішності, і виразна цілісність образу.

Але, виявляється основним призначенням брів, задуманим природою є захисна функція. Цей бар'єр є перешкодою для поту та крапель дощу. Брови затримують вологу, не дозволяючи їй одразу потрапляти в очі. Але, крім цього, є ще кілька цікавих фактів про брови. Про них відомо мало кому.

  1. Модники та модниці Епохи Відродження були змушені повністю збривати брови. Тільки так можна було виглядати стильно та привабливо. brovi, interesnoe o brovjah, forma brovej, prednaznachenie brovej, brovi i vneshnost', identifikacija po brovjam, neobychnye brovi
  2. Жителі Давньоєгипетської Імперії також мали повністю збривати брови. Однак, щоб додати собі привабливості, вони тут же малювали на місці збритої брови нову за допомогою вугільно-чорного олівця. Наймоднішими у той час вважалися брови, довжина яких дозволяла діставати до скроні.
  3. Законодавці моди Стародавнього Китаю також мали особливе відношення до брів. За канонами їхньої краси найпривабливішими були жінки з бровами, що зрослися на переніссі.
  4. Азіатські чоловіки ставилися до брів не менш трепетно, ніж жінки. Вони були твердо переконані, що довгі брови здатні притягувати удачу. Найпочесніші жителі пишалися своїми заплетеними в коси бровами. brovi, interesnoe o brovjah, forma brovej, prednaznachenie brovej, brovi i vneshnost', identifikacija po brovjam, neobychnye brovi
  5. XVIII століття принесло у Францію моду на накладні брови. Найчастіше їх виготовляли з хутра мишей.

Брови та наукові дослідження

Ми перерахували факти, які зберігає історія брів. Не менш цікавими є наукові дослідження. Наприклад, займаючись питаннями ідентифікації особистості людини, вчені з Массачусетського університету дійшли висновку, що брови у цьому питанні мають дуже важливу роль. Їхнє значення перевершує навіть значення очей. Так, якщо показати людині фотографію його хорошого знайомого зі зголеними бровами, ймовірність того, що людина не буде впізнана дуже велика. А чи знали ви, що у кожній брові є близько 250 волосків. Але володарки розкішних густих брів змогли б нарахувати їх на своїх брівних дугах від 500 до 1000. brovi, interesnoe o brovjah, forma brovej, prednaznachenie brovej, brovi i vneshnost', identifikacija po brovjam, neobychnye brovi

Ріст волосся на бровах набагато повільніший, ніж ріст волосся на голові. Для того, щоб вирости волосинка на бровах має «прожити» не менше 4-х місяців. Людині непідвладний контроль над власними бровами. У деяких випадках вони ростуть безконтрольно і тим самим видають справжні емоції свого власника, які той, можливо, й намагався приховати.

Придивившись до форми брів, можна зробити висновки про характер людини. Статистика каже про наступне:

  • Вигнута лінія брів властива наївним і емоційним людям, що легко піддаються навіюванню;
  • Пряма лінія говорить про практичність та технічний склад мислення.

Перефразувавши відомий вираз, можна сказати, покажи мені свою брову, і я скажу, хто ти.

Життєвий цикл наших брів

Тернистий і складний життєвий цикл людських брів. У дитинстві їхня первозданна краса максимально довго залишається незайманою завдяки старанням батьків. Саме вони стоять на варті та не допускають жодних маніпуляцій із зовнішністю. Але як тільки дитина досягає підліткового віку, починаються експерименти.

Найчастіше перші досліди над своєю зовнішністю дівчата починають ставити у віці близько 14 років. Після цього починається справжній жах для брів. Їх:

brovi, interesnoe o brovjah, forma brovej, prednaznachenie brovej, brovi i vneshnost', identifikacija po brovjam, neobychnye brovi Всі варіанти незвичайних і навіть шокуючих брів і перерахувати складно. Зрештою, молодим експериментаторам вдається вибрати для себе ідеальну форму брів і в більшості випадків вони вже зупиняються на цьому.

Шлях підбору форми ідеальної брови в жодному разі не можна назвати легким. Зіпсувати зовнішність дуже легко і зовсім непросто її згодом виправити. Так, неправильна форма може додати до зовнішності пару-трійку років або виділити й без того надмірно виступаючі риси обличчя.

Так що, милі дами, акуратніше ставтеся до своїх брівок і перш ніж зважиться на якийсь експеримент, ретельно зважте всі «за» і «проти». Якщо ж вам відомі нові цікаві факти про брови, ми із задоволенням почитаємо про них у коментарях.