Лікування тріщин на п'ятах

Розтріскані п'яти - видовище малоприємне. Натуральне лікування, доступне в домашніх умовах – чудовий спосіб виправити ситуацію. Поговоримо про це.

Вирішення проблеми можливе декількома способами і не один з них не можна назвати менш ефективним.

Кокосова олія

Кокосова олія відмінно зволожує суху потріскану шкіру п'ят. Також вона допомагає справлятися з інфекціями, грибком, бактеріальними ураженнями.

Перед сном змочіть ноги у теплій воді, просушіть ноги й щедро нанесіть на них кокосову олію. Надягніть бавовняні шкарпетки. Для того, щоб ефект був більш помітний поверх шкарпеток, можна надіти поліетиленовий пакет. Повторювати процедуру потрібно кілька днів поспіль.

Лимонний сік змішаний з медом

Крім зволоження мед гарантує і відмінний антибактеріальний захист. Медове лікування п'ят, що розтріскалися, вважається одним з найпопулярніших. Багато в чому цьому сприяє його ефективність щодо підтримки здоров'я шкірних покривів і, відповідно, гладких п'ят.

Для приготування суміші потрібно змішати сік одного або двох лимонів із медом. Суміш наносять на п'яти, надягають бавовняні шкарпетки та залишають на кілька годин. Поверх шкарпеток можна надіти поліетиленовий пакет.

Алоє вера

Цю рослину можна зустріти практично на кожному підвіконні. Нанесіть сік на п'яти та залиште на кілька годин, а ще краще - на ніч.

Рожева вода та гліцерин

За допомогою гліцерину шкіра набуде гладкості, саме тому цей компонент входить до складу більшості косметичних засобів. Що стосується рожевої води, то в ній міститься багатий вітамінний комплекс - вітаміни A, B3, C, D і E. Завдяки цьому рожева вода має протизапальні, антиоксидантні та антисептичні властивості. Для якісного лікування тріщин на п'ятах змішайте гліцерин та рожеву воду в рівних пропорціях, після чого нанесіть суміш на п'яти.

Парафіновий віск

Цей компонент варто використовувати в тих випадках, коли розтріскування п'ят настільки сильне, що викликає почуття дискомфорту та біль. Виступаючи натуральним пом'якшувачем парафін знімає болючі відчуття і значно пом'якшує шкіру.

Для приготування складу необхідно розтопити парафін на водяній бані та додати до нього кокосову олію - 2 столові ложки. Суміш потрібно ретельно перемішувати доти, доки на ній не утворюється скоринка. Ноги опускають у суміш на 10 секунд, дістають і за кілька секунд опускають ще раз.

Процедуру повторюють кілька разів, внаслідок цього на ногах утворюється покрив із кількох шарів воску. Потім нігті обгортають харчовою плівкою та залишають на пів години. Лікування необхідно проводити двічі на тиждень. Зверніть увагу, воно категорично не підходить тим із вас, хто хворіє на цукровий діабет або має проблеми з кровообігом.

Також при лікуванні п'ят, що розтріскалися, обов'язково пам'ятайте про те, що якщо ранки починають кровоточити, обов'язково потрібно обробляти їх антисептиком.

Милі жінки, користуйтеся нашими рекомендаціями та лікуйте тріщини на п'ятах. А ще краще, вчасно доглядайте ноги та не допускайте цього. Здоров'я вашим ніжкам!