Лікування грибка ніг содою

Лікування грибкового ураження ніг - заняття кропітке і тривале. Цілком даремно пов'язувати появу дерматофітів (мікроорганізмів, що викликають грибок нігтя) з неохайністю. Заразитися ними можна і в басейні, і в салоні краси, де не дотримуються правил санітарно-гігієнічної обробки й навіть на місцевому пляжі.

gribok nogtej, gribok nog, leechenie gribka, soda protiv gribka, leechenie nog sodoj, sodovye vannochki dlja nog Але якщо лікувати оніхомікоз довго, то існує можливість значно прискорити процес загоєння ділянок, уражених грибком та полегшити симптоми перебігу захворювання.

Рекомендації подологів

Подологи світового рівня рекомендують використовувати для цього звичайну харчову соду. Розчиняючись у воді натрію гідрокарбонат утворює лужний розчин. Саме цей засіб надає широку спектральну дію на ноги та нігті та використовується в лікувальних ваннах.  Ванночка з харчовою содою сприяє:

  • позбавленню ніг від неприємного запаху;
  • зниженню сверблячки, подразнення та лущення;
  • розм'якшенню натоптишів та мозолів.

gribok nogtej, gribok nog, leechenie gribka, soda protiv gribka, leechenie nog sodoj, sodovye vannochki dlja nog Під час розпарювання ніг у теплій ванній сода проникає в мікротріщини та зупиняє розвиток грибка навіть у важкодоступних місцях. Крім цього за допомогою ванн з содою можна:

  • відновити пожовклі нігті;
  • зменшити розміри припухлості;
  • зняти больові відчуття;
  • зміцнити розкришені пластини та прискорити процес їх відновлення.

gribok nogtej, gribok nog, leechenie gribka, soda protiv gribka, leechenie nog sodoj, sodovye vannochki dlja nog Антисептичні властивості соди, своєю чергою, перешкоджають поширенню грибка на нові ділянки. Помітне посилення ефекту від протигрибкових препаратів, якщо застосовувати їх після содових ванн.

Єдиним протипоказанням до застосування ванн з содою є алергічна реакція та індивідуальна непереносимість соди. У такому разі свербіж та лущення можуть значно посилитися. Також у жодному разі не варто робити розчин занадто концентрованим.

Якщо алергії на соду немає, ванни можна і потрібно робити регулярно - це вплине на уражені грибком нігті та шкіру ніг. gribok nogtej, gribok nog, leechenie gribka, soda protiv gribka, leechenie nog sodoj, sodovye vannochki dlja nog

Поєднання з цілющими травами

Для посилення ефекту можна додавати у ванни лікарські трави. Добре показала себе суміш із череди, кори дуба та ромашки. Відвар готують у дволітровій місткості, попередньо додавши до неї по 30 грам кожної з вищезгаданих трав. Після того, як відвар охолоне в нього додають по 3 ст. ложки солі та соди, розмішують до повного розчинення і проціджують суміш через марлю. gribok nogtej, gribok nog, leechenie gribka, soda protiv gribka, leechenie nog sodoj, sodovye vannochki dlja nog

Ванни приймають регулярно, ноги слід тримати у відварі протягом пів години. Після процедури рекомендується по можливості видаляти частки уражених нігтів. На завершення місце обробки варто додатково обробити за допомогою йоду чи перекису.

Доглядайте свої ніжки, адже літо вже почалося і Вам неодмінно захочеться вразити всіх новим і красивим педикюром. Успіхів у лікуванні!