Лікуємо грибок оцтом

Оцтова терапія чудово діє як самостійний спосіб лікування грибка нігтів, так і ефективно показує себе як доповнення до медикаментозного терапевтичного впливу. Оцет використовується у вигляді компресів та ванн, примочок.

uksus ot gribka, vannochki s uksusom, uksusnaja terapija, lechenie uksusa, gribok boitsja uksusa Головне у використанні оцтової терапії не перестаратися з концентрацією, для цього слід дотримуватись потрібних пропорцій і не впливати оцтом на шкіру занадто довго. Найбільше позитивних результатів лікування оцтом показує на початку захворювання. На цьому етапі вони ... нігтя можна вилікувати і сіллю - тут народна медицина пропонує вибір.

Механізм впливу

Для усунення грибкової інфекції на нігтях використовується як звичайний столовий оцет, так і яблучний. Вибирають продукт 9% концентрації. Засіб вражає грибок способом зміни його звичного кислотного середовища. uksus ot gribka, vannochki s uksusom, uksusnaja terapija, lechenie uksusa, gribok boitsja uksusa

Висока концентрація кислого середовища не підходить для патогенного грибка. Він може ні жити, ні розмножаться у ній. Застосування оцту значно знижує нормальний рН шкіри. До речі, нагадаємо, що найвища концентрація оцту – 70%. І чим більш концентрований засіб Ви будете використовувати, тим швидше буде результат. Але, знову-таки, не перестарайтеся, інакше Ви ризикуєте отримати опік шкіри.

За твердженнями дерматологів, яблучний оцет має більш сильну дію в порівнянні зі звичайним. Обов'язково перед тим, як приступати до виконання процедури, зважте на наступне:

 • реакція шкіри на оцет може бути негативною, тому спочатку потрібно провести міні-тест;
 • якщо шкіра занадто чутлива, процедура може спричинити опік.

uksus ot gribka, vannochki s uksusom, uksusnaja terapija, lechenie uksusa, gribok boitsja uksusa Для того щоб розбавити різкий вплив оцту при підготовці компресу або ванночки можна додавати:

 • гліцерин;
 • йод;
 • яйця;
 • сметану.

Кожен із цих компонентів посилює дію оцту та прискорює загибель патогенних грибкових мікроорганізмів . Для досягнення результату головне дотримуватись регулярності у виконанні процедури та суворо дотримуватися співвідношення компонентів під час готування сумішей.

Особливості виконання процедури

Доступний і простий у використанні оцет тим не менш, може бути небезпечним для організму. Тому перш ніж розпочати лікування, зверніть увагу на таке:

 1. Якщо Ви виконуєте процедуру вперше, підбирайте продукт із низькою концентрацією.
 2. Перед нанесенням засобу розпарте ноги в теплій воді і видаліть частинки, що ороговіли.
 3. Обробляйте не лише нігті, а й оточуючі частини тіла, одяг. Це не дозволить грибку поширюватись далі.
 4. За наявності на поверхні ран і мікротріщин оцет застосовувати КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ. Це викликає запалення і ще більше посилить ситуацію.
 5. Лікування продовжують доти, доки не виросте нова, здорова нігтьова пластина.
 6. Якщо відразу після процедури з'явиться легке свербіння і шкіра трішки почервоніє – не переживайте. Це природна реакція організму. uksus ot gribka, vannochki s uksusom, uksusnaja terapija, lechenie uksusa, gribok boitsja uksusa

Як використовувати оцет

Ми вже говорили, що існує кілька способів лікування грибкової інфекції оцтом.

Ванни – 100 гр. оцту розводять у 1 л теплої води. Ноги тримають у воді протягом півгодини. Якщо пече занадто сильно - додайте у ванну більше води. Виконувати процедуру найкраще безпосередньо перед сном. uksus ot gribka, vannochki s uksusom, uksusnaja terapija, lechenie uksusa, gribok boitsja uksusa

Примочки чи компреси – змочену в нерозбавленому оцті марлю прикладають до ураженого грибка місця. Зверху обмотують поліетиленовою або харчовою плівкою. Компрес залишають проти ночі. Повторюють щоденно.

Мазь – оцет змішують із гліцерином (у рівних пропорціях), і щодня наносять на хворі нігті.

Есенція – знадобиться 1 ст. л. 70% оцту. Її змішують з оливковою олією, яйцем та диметилфталатом. Ретельно вимішують та за допомогою ватного тампона наносять на уражену область. Укутують харчовою плівкою або поліетиленом та залишають на ніч. Прокинувшись, змивають мазь із ніг водою та господарським милом.

Будучи чудовим засобом для боротьби з грибком, оцет добре допомагає в лікуванні. Дотримуйтесь регулярності та будьте уважні до правил приготування лікувального засобу.