Ліфтинг - відшарування штучних нігтів

У моделюванні штучних нігтів однією з головних проблем є ліфтинг – відшарування від натуральної нігтьової пластини штучного матеріалу. Природа походження проблеми може бути різною. Поговоримо про це докладніше.

Вважається, що основними причинами ліфтингу є:

  • непрофесіоналізм майстра;
  • вина клієнта.

Ну, з клієнта взяти, власне, нічого. Тому поговоримо про те, які помилки майстра можуть призвести до цього неприємного явища.

Неякісна підготовка нігтів

Працюючи з натуральними нігтями, майстер повинен використовувати пилки з дрібною абразивністю – приблизно 220 на 240 грит. Якщо вибирати абразивність більшу – існує ризик перепиляти нігті. Таким чином, вони стоншуються і перестануть забезпечувати адгезію між моделюючим засобом і рідним нігтем.

Той самий ефект з'явиться, якщо майстер зробить неякісний апаратний манікюр. Головною помилкою може стати неправильний вибір фрези та алмазних насадок.

Особливості матеріалів

До ліфтингу може призвести й використання неякісних матеріалів або порушення інструкцій з їх використання. Майстер обов'язково має бути ознайомлений з усіма тонкощами та нюансами використання всіх матеріалів для моделювання.

Професійний майстер ніколи не використовуватиме продукцію, що не має спеціалізованих сертифікатів. Крім ліфтингу така недбалість може призвести до завдання непоправної шкоди здоров'ю клієнта.

Вибір техніки моделювання

Ліфтинг може бути спровокований порушеннями технологічних процесів моделювання. Він виникне якщо майстер:

  • неправильно підбере співвідношення пудри та мономеру – порушить консистенцію кульки акрилу;
  • не розбереться у відмінностях між однофазним та трифазним гелем;
  • неправильно завдасть бази;
  • нанесе матеріал на бічні валики чи кутикулу;
  • порушить природну архітектуру нігтів.

Виконання опилу

Схема опилу – один із найважливіших нюансів у моделюванні. Він вимагає професійних знань, досвіду та професіоналізму. Порушення технології виконання опилу неодмінно призведе до ліфтингу.

Так що, милі дами, бажаємо вам потрапити в руки до професійного майстра, який акуратно поставиться до нарощування і не припуститься грубих помилок у роботі. Красивого вам манікюру.