Лешмейкер-початківець – стартовий набір частина 1

Умовно всіх лешмейкерів можна розділити на два типи - майстрів, що працюють у солідних салонах і майстрів, що працюють самі на себе. Салонні майстри вже забезпечені всіма необхідними витратними матеріалами та інструментами.

лешмейкер, нараховування resnic, матеріали dlja narashhivanija, rashodniki dlja narashhivanija, штучні resnicy, іскусственние resnicy Ми ж зараз допоможе правильно підібрати стартовий набір лешмейкерам-початківцям, які працюють самі на себе.

Штучні вії

Природно, на старті професійного нарощування насамперед майстру необхідно розібратися з основним матеріалом – віями. Увагу «вільного» лешмейкера можна звернути на мікси, що продаються в спеціалізованих магазинах - палетки, на яких розміщені різні по довжині вії. Правда всі вони однакові за товщиною та вигином. Для початку цілком достатньо буде трьох міксів. лешмейкер, нараховування resnic, матеріали dlja narashhivanija, rashodniki dlja narashhivanija, штучні resnicy, іскусственние resnicy

Краще підбирати палетки, в яких знаходяться вії стандартних розмірів - C і D. Що стосується товщини, то краще підбирати товстіші варіанти. Наприклад, 0,12 мм, працювати з ними легше, також вони добре підходять для опрацювання війкового краю. З досвідом можна буде переходити на тонкіші моделі (0,07 - 0,10 мм). Крім цього, необхідно підбирати товщину в залежності від того, який тип нарощування Ви оберете:

  • Класичне – товщина 0,07 – 0,15 мм, вибір залежить від того, наскільки товсті та густі натуральні вії клієнтки.
  • Подвійний обсяг - у цьому випадку на 1 рідну вію приклеюють відразу 2 штучні, товщиною 0,07 - 0,1 мм.
  • Потрійний об'єм – три штучні вії на одну натуральну відповідно, товщина штучних вій 0,05 – 0,07 мм. лешмейкер, нараховування resnic, матеріали dlja narashhivanija, rashodniki dlja narashhivanija, штучні resnicy, іскусственние resnicy

Лешмейкеру-початківцю не завадить урізноманітнити асортимент своїх послуг. Як варіант, можна запропонувати кольорові вії. Їх можна купити на окремих палетках. Не будуть зайвими вії коричневих відтінків. Вони подобаються клієнткам категорії 40+, любителькам того, щоб нарощені вії виглядали більш натурально та блондинкам.

Отже, в результаті короткого екскурсу за характеристиками штучних вій можна підбити підсумки. На самому початку майстер-початківець може обійтися чотирма палетками вій для нарощування. Серед них буде два мікси чорних, що відрізняються між собою по товщині та/або вигину. І по одному коричневому та кольоровому міксу. Визначившись з віями, перейдемо на вибір витратних матеріалів та супутніх рідин. лешмейкер, нараховування resnic, матеріали dlja narashhivanija, rashodniki dlja narashhivanija, штучні resnicy, іскусственние resnicy

Рідини та матеріали

Для підготовки вій, їх нарощування та подальшого зняття Вам обов'язково знадобиться чотири рідини:

  1. Знежирювач – для зняття з натуральних вій шкірного жиру та пилових частинок.
  2. Праймер – служить для підсушування рідних вій та глибокої, завершальної чистки. Він допоможе забезпечити міцніше зчеплення рідних вій зі штучними.
  3. Клей для нарощування - майстру-початківцю буде достатньо маленького флакончика об'ємом у 2 мл. Поки рука ще недосвідчена, краще вибирати склад, зчіпка якого відбувається упродовж 2-4 секунд. Згодом, коли Ви вже наб'єте руку можна буде переходити на клей моментального зчеплення 0,5 – 1 секунди. Для новачків цього терміну буде недостатньо для того, щоб якісно приклеїти штучні вії.
  4. Ремувер – за допомогою цього засобу штучні вії знімають. Краще вибирати засіб на кремовій основі. Користуватися ним зручно навіть початківцям, а діє він дуже ефективно і в плані видалення вій, і в плані видалення залишків клейового складу. лешмейкер, нараховування resnic, матеріали dlja narashhivanija, rashodniki dlja narashhivanija, штучні resnicy, іскусственние resnicy

Визначившись з необхідними витратними матеріалами, можна переходити до придбання інструментів одноразового та багаторазового використання. Але про це ми вже поговоримо у наступній статті.

Якщо Ви готуєтеся стати лешмейкером, купуйте тільки якісні витратні матеріали солідних, перевірених часом виробників. І читайте нашу наступну статтю, там я розповім, як вибирати інструменти.