Лешмейкер-початківець – стартовий набір частина 1
Умовно всіх лешмейкерів можна розділити на два типи - майстрів, що працюють у солідних салонах і майстрів, що працюють самі на себе. Салонні майстри вже забезпечені всіма необхідними витратними матеріалами та інструментами.
Ми ж зараз допоможе правильно підібрати стартовий набір лешмейкерам-початківцям, які працюють самі на себе.
Штучні вії
Природно, на старті професійного нарощування насамперед майстру необхідно розібратися з основним матеріалом – віями. Увагу «вільного» лешмейкера можна звернути на мікси, що продаються в спеціалізованих магазинах - палетки, на яких розміщені різні по довжині вії. Правда всі вони однакові за товщиною та вигином. Для початку цілком достатньо буде трьох міксів.
Краще підбирати палетки, в яких знаходяться вії стандартних розмірів - C і D. Що стосується товщини, то краще підбирати товстіші варіанти. Наприклад, 0,12 мм, працювати з ними легше, також вони добре підходять для опрацювання війкового краю. З досвідом можна буде переходити на тонкіші моделі (0,07 - 0,10 мм). Крім цього, необхідно підбирати товщину в залежності від того, який тип нарощування Ви оберете:
- Класичне – товщина 0,07 – 0,15 мм, вибір залежить від того, наскільки товсті та густі натуральні вії клієнтки.
- Подвійний обсяг - у цьому випадку на 1 рідну вію приклеюють відразу 2 штучні, товщиною 0,07 - 0,1 мм.
- Потрійний об'єм – три штучні вії на одну натуральну відповідно, товщина штучних вій 0,05 – 0,07 мм.
Лешмейкеру-початківцю не завадить урізноманітнити асортимент своїх послуг. Як варіант, можна запропонувати кольорові вії. Їх можна купити на окремих палетках. Не будуть зайвими вії коричневих відтінків. Вони подобаються клієнткам категорії 40+, любителькам того, щоб нарощені вії виглядали більш натурально та блондинкам.
Отже, в результаті короткого екскурсу за характеристиками штучних вій можна підбити підсумки. На самому початку майстер-початківець може обійтися чотирма палетками вій для нарощування. Серед них буде два мікси чорних, що відрізняються між собою по товщині та/або вигину. І по одному коричневому та кольоровому міксу. Визначившись з віями, перейдемо на вибір витратних матеріалів та супутніх рідин.
Рідини та матеріали
Для підготовки вій, їх нарощування та подальшого зняття Вам обов'язково знадобиться чотири рідини:
- Знежирювач – для зняття з натуральних вій шкірного жиру та пилових частинок.
- Праймер – служить для підсушування рідних вій та глибокої, завершальної чистки. Він допоможе забезпечити міцніше зчеплення рідних вій зі штучними.
- Клей для нарощування - майстру-початківцю буде достатньо маленького флакончика об'ємом у 2 мл. Поки рука ще недосвідчена, краще вибирати склад, зчіпка якого відбувається упродовж 2-4 секунд. Згодом, коли Ви вже наб'єте руку можна буде переходити на клей моментального зчеплення 0,5 – 1 секунди. Для новачків цього терміну буде недостатньо для того, щоб якісно приклеїти штучні вії.
- Ремувер – за допомогою цього засобу штучні вії знімають. Краще вибирати засіб на кремовій основі. Користуватися ним зручно навіть початківцям, а діє він дуже ефективно і в плані видалення вій, і в плані видалення залишків клейового складу.
Визначившись з необхідними витратними матеріалами, можна переходити до придбання інструментів одноразового та багаторазового використання. Але про це ми вже поговоримо у наступній статті.
Якщо Ви готуєтеся стати лешмейкером, купуйте тільки якісні витратні матеріали солідних, перевірених часом виробників. І читайте нашу наступну статтю, там я розповім, як вибирати інструменти.