Лазерна пилочка для нігтів

Багато дівчат з побоюванням ставляться до підпилювання нігтів, боячись їх розшаровування надалі. Сьогодні я розповім вам про інструмент, з яким ви забудете про цю проблему – лазерну пилку для нігтів.

Lasernaya pilochka dlya nogtey, lasernaya pilka, pilochka dlya nogtey

Коли я вперше почула словосполучення «лазерна пилочка для нігтів», у моїй уяві виникла картинка одного з героїв «Зоряних війн», який біжить до мене, розмахуючи лазерним мечем, і ним вкорочує мені нігті :) . Але реальність виявилася менш фантастичною. Епітет «лазерна» дана пилка отримала через те, що борозни на її алмазному напиленні виконані за допомогою лазера. Ех, ось так все банально, зіркові воїни моєї уяви сховали мечі та помчали в далечінь... :) lazerniy mech

Як це працює

Але повернемося все-таки до характеристики пилки. Лазерна пилка є яскравим представником так званого «євро-манікюру», при якому не використовуються ріжучі предмети, що робить його безпечнішим. Попри те, що ви нічого не обрізаєте, бічні валики стають гладкими, а шкіра навколо нігтя стає тонкою та доглянутою. У використанні, лазерна пилка така ж проста, як і її менш «породисті» родичі :) Надайте нігтям бажану форму за допомогою сторони з жорсткішим покриттям, а потім відполіруйте їх за допомогою більш м'якого напилення, на звороті пилки. 

Lasernaya pilochka dlya nogtey, lasernaya pilka, pilochka dlya nogtey

Переваги лазерної пилочки для нігтів

Пилка наче зрізає нігтьову пластину, роблячи це дуже ніжно і дбайливо. Доказом цього є те, що на задній стороні нігтя під час підпилювання не утворюється жодних плівочок. А зріз виходить ідеально гладким і блискучим. Своєю чергою це перешкоджає подальшому розшаруванню нігтьової пластини. Тобто є певний ефект «запаювання» нігтя, що не може не радувати власниць тендітних нігтів, що розшаровуються. Наочно ефект запаювання проявляється тоді, коли пилка перестає пиляти, а просто ковзає по гладкому краю.

pilochka s effektom zapaivaniya

Милим бонусом є ще й те, що з великого асортименту можна вибрати малюнок напилення пилочки, що радує ваше око, і процедура манікюру стане ще приємніше. Адже для нас, дівчаток, важливі деталі:)

Lasernaya pilochka для nogtey, lasernaya pilka, pilochka для nogteyLasernaya pilochka для nogtey, lasernaya pilka, pilochka для nogtey

Так само, примітним є те, що завдяки спеціальному лазерному напиленню, така пилка буде легко справлятися зі шліфуванням нігтів навіть маючи портативні розміри. Навіть кінчик пилки повністю функціональний! portativnaya lasernaya pilochka,Lasernaya pilochka dlya nogtey, lasernaya pilka, pilochka dlya nogtey

Лазерні пилки для ніг

Але не тільки ручки можна порадувати цим аксесуаром. У продажу також можна знайти й лазерні пилки для ніг. І що примітно, позитивних властивостей у такої пилки не менше:

  • Підходить як для професійного, так домашнього використання.
  • Відлущує і розгладжує навіть старі мозолі на ногах.
  • Проста у використанні
  • Універсальна як для правої, так і лівої руки користувача.
  • Залишає шкіру гладкою протягом тривалого часу.
  • М'яко видаляє змертвілу шкіру ніг.

Lasernaya pilochka dlya nogtey, lasernaya pilka dlya nog, pilochka dlya nogtey

Виходячи з обіцянок виробників, а також відгуків тих, хто вже скористався даним пристроєм, особливо до душі лазерна пилка для ніг прийдеться тим, хто страждає від проблеми тріщин на п'ятах. Тріщини помітно зменшуються вже після кількох використань. Здається я знаю, що привезу своїй бабусі наступного разу :)

lasernaya pilka dlya nog, pilochka dlya nog, lasernaya pilochka

Де придбати лазерну пилочку для нігтів

На цей момент лазерні пилки представлені в широкому асортименті практично у всіх професійних магазинах косметики, а також у численних онлайн маркетах. Так що вибрати вам буде з чого:) Ціна на лазерну пилку коливається в залежності від країни виробника. Так, наприклад, за якісний інструмент виробництва Німеччини вам доведеться віддати в межах 30-50$, тоді як китайський аналог коштуватиме всього від 3$. Але враховуючи довговічність цієї пилки, раджу вам не економити.

Мій висновок: гідний інструмент із хорошими функціональними даними. У моєму арсеналі лазерній пилці точно знайдеться місце :)