Ламінування вій вагітним

Майбутні матусі, звичайно, хочуть залишатися привабливими. Проте багатьох із них непокоїть питання безпеки багатьох косметологічних процедур. Тож поговоримо, чи можна ламінувати вії вагітним.

Офіційна медицина вже підтвердила факт того, що нашкодити як майбутній матері, так і малюкові безпосередньо ламінування вій не може. Проте це не заважає багатьом спеціалістам відмовляти майбутніх матусь від цієї процедури. І головною причиною усі вони називають активну гормональну перебудову організму жінки у цей період. Йдеться насамперед про:

  • зміну гормонального фону;
  • зміну форм тіла;
  • видозміну внутрішніх структур нігтів, волосся (вій, у тому числі).

Всі ці зміни унеможливлюють прогнозування результатів будь-якої косметологічної процедури. Особливо активно фахівці виступають проти ламінування вій у першому триместрі вагітності.

Чому саме третій триместр?

Саме у першому триместрі вагітності організм починає активно змінюватись. Це стосується і вій. Вони можуть змінити вигин - випрямиться або надмірно закрутиться. Також несподіваним може стати й кольорове рішення – відтінок може бути непередбачуваним та далеко не завжди приємним. В окремих випадках процедура ламінування може зовсім не принести очікуваного ефекту і вії залишаться такими ж, як і до неї.

А що другий та третій триместр?

Другий триместр уже не такий ризикований. Але все-таки, краще йти на ламінування вже безпосередньо перед народженням малюка - тобто в період, коли всі можливі трансформації в організмі закінчилися. Це має й певні плюси – ламінування перед пологами позбавить молодих матусь необхідності шукати час на процедуру з немовлям на руках.

Також їм не доведеться витрачати час на щоденне нанесення макіяжу. Красу ж ніхто не скасовував. Крім цього, матерям, які годують груддю, можуть бути шкідливі хімічні інгредієнти, які містяться у більшості косметологічних засобів.

Так що, милі матусі, робіть власні висновки, а ми чекаємо на вашу думку та фотографії в коментарях.