Ламінуємо вії
Слово ламінат у багатьох відразу викликає асоціацію з покриттям для підлоги. Але багатьом з милих жінок відомо, що буває ще й ламінування вій.
Ця процедура припала до душі багатьом жінкам. То в чому ж переваги ламінування та його секрети? Чи варто пробувати його на собі, чи краще зупинитися на більш звичному нарощуванні вій? Або ж зовсім залишити натуральні й покривати їх звичайною тушшю, а на свята прикріплювати шикарні накладні вії незвичайних форм. Процедура ламінування
Ламінуванням у косметології називають процедуру, яка одночасно подовжує вії та робить їх товстішими. Такого ефекту майстри досягають завдяки використанню спеціального засобу, який дарує віям природний та гарний вигин. Завдяки цьому значно скорочується час, витрачений на макіяж, а вигляд у вій такий, ніби вони вже вкриті подовжуючою тушшю.
Як виконується ламінування
Ламінування відноситься до однієї з найскладніших процедур, які виконують сучасні косметологи. Проводять її у кілька етапів.
- Насамперед вії очищають від косметичних засобів.
- Знежирюють спеціальними засобами.
- Підбирають бажану форму валика.
- Викладають валик на вії та фіксують його.
- Наносять хімічні засоби для ламінування.
- Вії фарбують.
- Накладають ботокс.
- Очищають повіки та між війковий простір.
Валик - це особливий інструмент, за допомогою якого виконують ламінування. Від його форми безпосередньо залежить вигин, який отримають у майбутньому вії. Вибір насамперед залежить від форми, довжини та густоти натуральних вій. Ну і, звичайно, не обійтися і без урахування побажань їх власниць.
Після викладки вій стежать, щоб вони були натягнуті від самого коріння і до кінчиків. Всі війки повинні лежати в ідеальній паралельній площині одна до одної. Тільки в цьому випадку можна гарантувати те, що вії не будуть плутатися ні після проведення процедури, ні в процесі відростання.
Призначенням першого засобу, яким покриваються вії, є відкриття лусочок вій та вплив на кератинові клітини. Це дозволяє майстру надати віям бажаного вигину. Наступний засіб, навпаки, закриває лусочки та міцно фіксує створені завитки. Професійні майстри між цими двома засобами наносять ще спеціальну обробку, що надає віям додаткового догляду.
Як третій засіб в залежності від ситуації використовують кератин, поживні олії або ботокс. Після обробки косметолог ретельно очищає повіки за допомогою спеціальних засобів. Це допомагає уникнути алергічних реакцій.
Протипоказання
Ламінування вій, як і інші косметологічні процедури, має певні протипокази. До них відносяться:
- запальні процеси очей та повік;
- нанесений перманентний макіяж;
- пластичні операції в області очей.
Але, слід звернути увагу, що в останніх двох випадках ламінування не можна виконувати тільки в тому випадку, якщо пластика або перманент були зроблені менш як місяць тому. Якщо пройшло більше часу – можна сміливо звертатися до косметолога.
Що стосується частих питань з приводу, чи можна робити ламінування вій вагітним і матусям, які годують грудьми, то тут медичних заборон немає. Єдине, жоден косметолог не скаже вам яка реакція на ламінуючі засоби буде у жінок з мінливим гормональним фоном. Бувають випадки, коли ефект від процедури був абсолютно відсутній.
Рекомендації щодо догляду
Особливих рекомендацій щодо догляду за ламінованими віями немає. На відміну від правил догляду за нарощеними віями. Єдине, спочатку краще намагатися не засинати в подушку обличчям. Жінки можуть вести звичний спосіб життя – відвідувати басейни та солярії, ніжитися під сонечком на пляжі, плавати у басейні чи морі та навіть потрапляти під зливу.
Єдине, що цього робити абсолютно не рекомендується в перші 24 години після виконання процедури. Це пов'язано з необхідністю відновлення дисульфидного зв'язку у структурі вій. Після того як пройде доба – будь-яка примха. Ви вільні займатися чим забажаєте. До речі, якщо має бути крута вечірка і потрібен розкішний образ - не варто переживати - на вії, що ламінують, відмінно ляже і кілька шарів яскравої туші.
Так що не варто відмовляти собі в задоволенні бути красивою в будь-який час. Експериментуйте милі дами та діліться своїми враженнями з нами в коментарях.