Лаки – желе

Багатьом здається, що лаки для нігтів існували завжди. Але насправді сучасні варіанти покриття для нігтів з'явилися лише в 30-х роках минулого століття. Проте за таку нетривалу історію свого існування вони встигли продемонструвати безліч різновидів. Деякі з них досить незвичайні. Наприклад, лак - желе, про нього ми зараз і поговоримо.

Особливості желейного лаку

Як каже сама назва цього засобу – структура його желейна. При покритті в один шар він лягає на нігті практично прозоро. І це при тому, що лак, що знаходиться у флаконі, виглядає досить насиченим. Однак, деякі зміни помітні вже відразу після нанесення першого шару. Особливо це стосується лаків, у складі яких є блискітки. До речі, вони можуть бути досить яскравими та великими.

Для того, щоб лак повністю закрив вільний край нігтя, нанести потрібно як мінімум 2-4 шари. До речі, у цій лінійці є й щільніші склади. Щоправда, вони й називаються інакше, не желе, а кріле, виходячи із поєднання назв крем+желе=креле. За допомогою желейного лаку можна чудово замаскувати дрібні недоліки рідної нігтьової пластини. Напівпрозора структура лаку приховає неприємні відтінки нігтів – синюшність, жовтизну або фіолетові нігті.

До переваг гель лаків желе сміливо можна віднести:

  • рідку консистенцію, що дозволяє лаку, легко розподілятися по нігтьовій пластині;
  • швидке висихання складу;
  • акуратний зовнішній вигляд, що нагадує класичний френч-манікюр.

При цьому багатьом подобається і стійкість лаку - засіб впевнено тримається на нігтях приблизно тиждень, що для звичайних, не гелевих лаків велика рідкість. Багато хто з них починає «облазити» вже на другий день. При цьому на лаку за цей час не утворюються ні сколи, ні тріщини, що, погодьтеся, саме собою теж надзвичайно приємно.

Офіційної інформації з цього приводу немає, проте багато жінок зазначають, що після використання такого виду лаку нігті починають відростати швидше, менше ламаються і не шаруються. Стирається лак за допомогою звичайної рідини для зняття лаку.

Так що, милі жінки, Вам залишилося лише спробувати собі лак желе і поділиться з нами своїми враженнями у коментарях.