Лабутени в манікюрі

Ім'я скандально відомого дизайнера взуття Крістіана Лубутена чули, звичайно, всі без винятку. Але якщо зі взуттям це ім'я асоціюється саме по собі, то навряд чи хтось зв'яже слово «лабутен» з дизайном манікюру. Виявляється - даремно.

Що таке манікюр - лабутени

"Louboutins Nails" успішно утримується на піку популярності вже майже десятиліття. Зараз вже складно згадати, кому вперше спала на думку така ідея, але, безсумнівно, виглядає такий дизайн дуже стильно. Вперше побачивши "лабутен манікюр" відразу ж стає зрозумілим, чому оригінальному двосторонньому покриттю надали саме таку назву. Кокетливий і сексуальний, він багато в чому схожий на зухвалі туфлі, придумані французьким модельєром.

Вважається, що вперше публіка побачила такий дизайн манікюру на нігтях співачки Адель. Саме ця красуня з'явилася на червоній доріжці з нігтями, верхня частина яких була вкрита блакитним металом, а нижня – класичним лаком червоного кольору.

Правильна техніка виконання манікюру – «лабутени»

Незважаючи на розкішний зовнішній вигляд, техніка виконання такого виду манікюру дуже проста.

  1. На першому етапі на внутрішній бік нігтя наноситься лак криваво-червоного кольору. по можливості наносите лак акуратно, і не допускайте появи прогалин. Якщо лак раптом потрапить на шкіру - негайно видаліть його за допомогою звичайної апельсинової палички або коригуючого олівця.
  2. На другому етапі під лак на зовнішню частину нігтьової пластини наноситься основа.
  3. На основу наноситься лак вибраного відтінку.
  4. На нігті наноситься закріплювач.

Як бачите, все зовсім нескладно і для того, щоб отримати "лабутен манікюр" зовсім необов'язково йти в манікюрний салон. Процедуру без проблем можна виконати й в домашніх умовах самостійно.

Варіанти "лабутен манікюру"

Зараз ми коротко розглянемо основні варіанти лабутенового манікюру. Класикою, як завжди, залишається поєднання чорного верху з червоним низом. Але, це зовсім не говорить про те, що експериментуючи, не можна намагатися поєднувати на нігтях зовсім інші кольори лаків для нігтів. Тут все залежить від модних віянь та ваших власних уподобань.

Прекрасно і стильно виглядає поєднання бежевого верху чи верху у кольорах нюд, чи пастель із низом червоного кольору. Не менш оригінально виглядає і чорний верх із синім чи зеленим низом. Головне, підбираючи відтінки, простежте, щоб нанесений внизу лак виглядав як кольорове покриття, а не асоціювався з брудними нігтями. Тому фахівці лабутенового манікюру рекомендують обережно підбирати для низу відтінки синього, бузкового, чорного та зеленого кольору.

Отже, спробуйте такий варіант манікюру, щоправда, щоб його зробити спочатку доведеться відростити нігті відповідної довжини. Це не дивно, тому що на коротких нігтях такого результату ви просто не досягнете.

Якщо "лабутен манікюр" потрібен вам прямо негайно - вирушайте на нарощування, а ми чекаємо від вас фотографій нового стильного "лабутенового" манікюру.